KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Csobanka

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Skinfood Bird's Nest Beauty In A Food Mask

Skinfood Bird's Nest Beauty In A Food Mask
2018. január 16.

Egyszer használtam és nekem nagyon tetszett. Különösen nem volt tartós vagy világdöntő eredménye de nem irritált és nagyon jól hidratált. Utána kellemes érzetű lett a bőröm. Egy kis luxus kényeztetés :)

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2018. január 12.

Ez aztán a pozitív meglepetés. Simán lepipálja a lovely ugyanilyen dobozos szemfestékét. Szépek, sokrétűen használhatóak a színek, a pigmentáltsága is megfelel. Az artdecos válogatós szemhéj púdereimmel vetekszik - az artdecosnál erőteljesebbek a színek de jobban porolnak. Ez egy alapdarab!

Magister Products Méhpempős Arckrém Érzékeny Bőrre

Magister Products Méhpempős Arckrém Érzékeny Bőrre
2018. január 12.

Kb egy hónapja használom. Az arcbőröm rendkívül érzékeny és a használatával ez mintha picit javult volna heti 2-3 alkalommal kenem fel mert extra maszk hatású, a bőröm nem szívja be. Nem mertem rá sminkelni sem ebben a nagy melegben. Sajnálom, hogy nincs benne egy legalább spf 25 számú napvédő formula, érzékeny bőrűeknek pont erre lenne szüksége. Az illatát nagyon megszerettem, kicsit a gyerekeknek szánt vitaminokra emlékeztet - azt az érzést kelti bennem, hogy most felturbózom az arcom.
Többet reméltem ettől a krémtől. A csomagolása nem praktikus: ha már van egy pici körme az embernek nem lehet belenyúlni, plusz túl mély is a dobozka.

3-4 csillag között vacillálok. Egyelőre 3*, aztán lehet ha télen szárazabb lesz a bőröm jobban tudom majd használni.

FRISSÍTÉS: ahogy ígértem újra jelentkezem. Ősszel nem változott a véleményem, viszont most megint elővettem és elégedettebb vagyok. Feszülő, vízhiányos bőrre nagyon ajánlom. Néha én is érzek ilyet de alapvetően nem nekem találták ki ezt a portékát, viszont a 4*-ot megérdemli. Remélem lesz shea vaj mentes, jojoba olajos kréme is a márkának.