KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Csobanka

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2020 pont

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Avokádóolaj

Aromax Avokádóolaj
2018. október 18.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Ettől a márkától ez volt az első, de már előtte használtam a Helen AromaManufaktúrától egyet. Személy szerint nem sok különbséget tapasztaltam, mindkettő igen jó. Az előbbi márkától csak hajpakolásra használtam az avokádóolajat, ricinusolajba keverve, némi argánolajjal. Azt vettem észre, hogy nekem nagyon jót tesz ez az olaj, jobb, mint a többi, mert hamarabb felszívja a hajam és az illata is kellemes, a zsír mellett van gyümölcsös aromája is.

Aztán 1-2 hónapja a beszerzett szérumom nem bizonyult túl hatásosnak krém alatt, a krém pedig bizonyos szempontból sok, bizonyos szempontból kevés volt alapozó alá (a ráncaimban megült az alapozó de a rögtön át is zsírosodott) szóval gondoltam egyet és reggel a közepesen dolgozó G&G szérumba belecsöppentettem egy csepp avokádóolajat. Azóta is ez az alap a Vichy dermablend vagy a Ltruematch alapozóm alá. Lassan egy hónap elteltével pedig elmondhatom, hogy erősíti is a bőrt és nem okoz pattanásokat vagy eltömített pórusokat nekem és mellette a szérum is kifejti hatását (krémmel nem tapasztaltam).

Egyszerű de nagyszerű.

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. október 2.

Nagyon minőségi kinézetű a tégelye és a szocializmus utóízeként még sokan hisznek, abban hogy, ami német termék, az minőségi is. Tévesen. Csíp, nem szívódik be gépzsírral is kenegethetné az ember a bőrét, lehet azzal jobban járnánk. Arról nem is szólva, hogy a fő alkotóeleme a kőolaj, nem a legkörnyezetbarátabb alkotóelem.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2018. szeptember 27.

Nagyon jó termék. A mindennapi használathoz ajánlom, kellemes az illata, jó a kiszerelés, egyébként nem a hagyományos fém tubus, hanem műanyag, szóval környezetvédelmileg -1 pont, de őszintén szólva, használatra jobb ez. Ha az ember keze valóban száraz, akkor már nem a megfelelő hidratáló de átlagos időszakra szuper.