KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Csobanka

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém
2018. június 18.

Jó lassan fogyott el. Inkább csak a lelkemnek használt a kenegetés, nem a kezemnek. Az összetevői sem túl jók, ha valami hidratál miért van benne alkohol?

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2018. június 18.

Kb 4 éve használtam. Szerintem YR-s termékek között az egyik legjobb. Talán egyszer újra is vettem. Türhetőek az összetevői, főleg pakolásra használtam de akkoriban nem figyeltem a hidratálásra. Kb 2 órára kicsit tisztának éreztem az arcomat de feszült és a hatalmas pattanásaimmal nem sok mindent csinált. Nem pénzkidobás és az összetevői is jók de ilyen árkategóriában vannak sokkal jobbak.

A'PIEU Pure Block Mild Plus Sun Cream SPF32 / PA++

A'PIEU Pure Block Mild Plus Sun Cream SPF32 / PA++
2018. június 16.

Sebes, tágpórusú arcomra kerestem naptejet. Szerettem volna fizikai fényvédelmet, alkohol és szilikon mentes összetevőkkel. A gyógyszertáros rögtön a kezembe akart nyomni egy minden "tiltott szert" tartalmazó krémet.

Hosszabb-rövidebb "kutatómunkát" követően, ezt vettem meg ebayről. Nyomkövetéssel közel 4000 forintom bánta.

Sajnos szilikon van benne de csak minimálisan lett mitesszeresebb a bőröm. Egyébként nem rossz, sok antioxidáns is van benne. Nem zsírosít, könnyed aloés gélt használok előtte.

Viszont szeretném figyelmeztetni a hozzám hasonlóan frissen napvédőző hölgyeket, hogy a bőr víz mellett sokkal nagyobb veszélynek lesz kitéve, mert nem lesz hozzászokva a napsugárzáshoz, mert a kis dózisoktól "megvédte" ez a krém. Természetes vízfelületbe csobbanáskor pedig le kell mosni a napvédőt, nehogy tönkretegye a krém az élővilágot, filmréteget vonva a vízfelületre. Bár ez talán csak a kémiai fényvédőkre igaz vagy minden krémre? Ha valaki tudja írja majd meg ;)
Egy szó, mint száz, nyaralás vagy strand előtt érdmes egy szolizást beiktatni.

Sajnos nem vagyok biztos, hogy valóban hasznos-e ez a termék, vagy annyi előnye van, mint hátránya. Egyelőre megelőlegezek 4*-ot.