KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Csobanka

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Naturschön Augencreme

Alverde Naturschön Augencreme
2018. április 26.

Jó ár, nagy kiszerelés. Kellemes használni de se a hidratáló hatása se a ráncfeltöltő hatása nem az igazi. Ha sokat rakok nem szívja be. Viszont nem irritál. Az anaconda szemkörnyékápolója jobban szerepelt nálam, nem is beszélve más hasonló termékekről. Este használom de nappalra is megfelelne ennyire.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. április 25.

Egy kedves krémmániás lánytól, niki123-tól kaptam ajándékba. A bőröm ismét a PCOS látható tüneteit produkálja és örültem, hogy kipróbálhattam a terméket. Eleinte, félve a túl erős hatóanyag tartalomtól, 99%-os aloevera gélre kentem és a harmadik napokat kihagytam. Ezzel együtt látványos volt a változás: kisimultabb az arcom és csökkent a pórusaim nagysága is. Persze több terméket is bevetettem az elmúlt napokban-hetekben így lehet, hogy együttes hatásról beszélünk. Valószínűleg újra rendelem.

HappySkin Inkák Kincse Hajbalzsam Avokádó Olajjal

HappySkin Inkák Kincse Hajbalzsam Avokádó Olajjal
2018. április 25.

Ez a negyedik természetes összetevős balzsamom. Kicsit kétkedve kezdtem használni mert úgy láttam, sok a nem elégedett vásárló. Szerencsére pozitívan csalódtam. Nem zsírosítja a hajamat, kitolta a vágást, lezárja a hajvégeket, nem gubancolódik, minden, amire vágyhat az ember egy viszonylag magas ár mellett. Biztosan újra fogom rendelni csak nyárra egy könnyebben adagolható versenytársat választok mert sokszor fogok hajat mosni edzés után. Remélem nem változtattak az összetevőkön mert a honlapon shea vaj is szerepel már és én az enyémet múlt augusztusban rendeltem.