KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cu2tka-baba

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Babylove Babaápoló Olaj

Babylove Babaápoló Olaj
2018. július 8.

Nem rossz, de a jonhsonsoshoz képest sehol sincs.... Az ára viszont nagyon jó.

Solanie Bársony Krém / Velvet Cream

Solanie Bársony Krém / Velvet Cream
2018. június 22.

Végül mikor elfogyott a lakossági kiszerelés próbáltam mást deciemről.. de egyik sem vált be. Visszatértem ehhez. Imádom.

Én több tesztméret után vettem meg a lakossági 50 ml es kiszerelést, de lehet a nagyobbat is fogom ha továbbra is jól teljesít. Nekem a tesztméret kb 5 napra volt elegendő de éjjelre is kentem. Először féltem tőle mert újabban hajlamos vagyok a pattanásokra de nagyon jót tett. Tény, hogy nem javított a már meglévő mitesszereken vagy pattanásokon, de új nem jött ki a használat alatt sem. A bőröm a sok pattanástalanítós pakolástól meg kencétől erőteljesen vízhiányos lett, de akármivel tápláltam volna az újabb rügyeket hozott, ez volt az első krém ami anélkül fokozta a nedvességtartalmat, hogy pattanást okozott volna. Használat után a bőröm nem húzósan csikorgósan matt de kellemes érzésű és mintha nem is krémeztem volna, pedig szérumot is használok alá. Nagyon megkedveltem és hogy fényvédőt is tartalmaz külön plusz. Nálam most nagyon a nyerő széria része:) Ha tartja is ezt vagy még többet ad akár csodaszernek is kikiáltom:)

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2018. június 22.

Végül 2 tubus után elmondhatom h öribarik lettünk. Akcióban vettem mindet 700 ftért. Nyáron keverem a catrice sötétítő alapozójával de bejön. Kevés is elég szeretem.

Engem meglep, mert kiárusításon csak bevágtam a kosárba. Legutóbbi ilyen akciómkor vettem 4 et ami aztán kuka lett. De ezt kifejezetten megkedveltem. Már 2 hete csak ezt hurcolom magammal utazáshoz is. A legvilágosabbat vettem meg ami falfehér, de vagy egy másik alapozóval vagy egy két csepp catrice sötétítővel keverem tökéletes. Nagyon szépen lehet utána kontúrozni rá. Én imádom:) Átfényesedik, de ez legyen a legkevesebb, mert sokáig bírja. Ha ennél tartósabb lenne adnék neki 5 * ot is, de így csak 4 et:)

1 MÁRKA