KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

cukorróka

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 22.
Bőrprobléma: -

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál

Dior Diorshow Iconic Overcurl Szempillaspirál
2018. április 1.

Tudja amit egy szempillaspirálnak tudnia kell, de nekem az extra érzés elmarad, amit egy ilyen drága terméktől várnék. Megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem igazán csomósít, egész nap fenn marad, de csodát nem kell tőle várni. Átlag pilláim vannak és ezen ez a spirál sem változtat. Szerintem olcsóbb termék is tudja ezt a szintet hozni, illetve gyanúsan kezd sűrűsödni pedig kb 1 hónapja használom, tartok attól, hogy idő előtt beszárad majd.

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2018. február 4.

A legjobb száraz sampon amihez eddig szerencsém volt. Ez is világos kicsit amikor felfújom, de párszor átkefélem a hajam és már nyoma sincs. 2 nappal simán el tudom tolni vele a hajmosást, pedig vékony, zsírosodásra hajlamos a hajam (mondjuk ilyenkor már csak összefogva hordom, ha kiengedném már nem lenne olyan friss a hatá). Próbáltam a sötétebb "dark" változatát, ami jobban passzolna a sötétbarna hajamhoz, de abban már túl soknak találom a színezést, ami hajlamos összefogni dolgokat (sapka, törölköző, a kezem, ha beletúrok a hajamba) Szóval nekem ez a verzió vált be a legjobban :)

Gucci Premiere

Gucci Premiere
2018. február 4.

Bajban vagyok ezzel a parfümmel. Nagyon tetszik az illata és nem csak papírra fújva, hanem a saját bőrömön is. Amikor befújom magam érzem, hogy jól működünk együtt. De olyan hamar elillan... és emiatt olyan csalódott vagyok. Pedig tényleg azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes hétköznapi melóba járós kellemes parfümömet, de attól tartok tovább kell keresnem :( a 4. csillag azért jár mert csak egy Gucci-ról van szó.

1 MÁRKA