KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Damayanti

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Luscious Szempillaspirál
2018. április 18.

Elsőre kicsit vizes hatásúan folyt és majdnem eladtam, de szerencsére közben kissé besűrűsödött és így már ugyan olyan szép az eredmény mint a Lash Sensational verzióval (vagy majdnem olyan szép), egymásra építve rétegezem őket a szuper extra hatásért néha. De ez a Lash Sensationallal sezmben sajna szem fölé felkenődik, maszatol, így nem 5 csillag.

Rexona Motionsense Invisible Black&White Deo Spray

Rexona Motionsense Invisible Black&White Deo Spray
2018. április 18.

Nagyon elégedett vagyok, valóban nem színez el, az illata is kellemes, diszkrét - friss tisztaság illat, a hatása asszem az eddigi legszuperebb,, semmi rosszat nem tudok írni :) Talán annyit hogy a kupakját megszereltem az első használat előtt mert nem bírtam használni, de miután szét szedtem, össze raktam, vmit kivettem belőle stb azóta működik és szeretem :)

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém

L'Oreal Paris Hydra Specialist Arckrém
2018. április 10.

Nekem nagyon bevált, szeretem :) Az első két használat után még vacilláltam, mert elsőre picit vastagon kentem és akkor nem szívódott be rendesen és a maradék mint vmi radír pergett lefele, illetve akkor picit megjelentek apró kiütéseim is, de gondoltam hátha én bénáztam el hogy sokat kentem. Azóta használom folyamatosan és reggelre és éjszakára is és nagyon megszerettem, most már kitapasztaltam egyszerre mennyit jó felkenni és azóta se potyogás, se kipattogás... Beszívódik, elég kellemes az illata, állaga elég könnyű és selymes épp ahogy szeretem, a bőröm pedig üdébb és pihe-puha, bársonyos tőle :) Egy heti használat után már kezdem is elhagyni a BB krémet mellőle mert nincs rá szükség :) Árban pedig nem több, mint egy átlag katalógusos arckrém, pedig a hasonló ártkategóriás pl. avonos krémek engem nem győztek meg, ugyan olyan árkategóriában egy - nekem - kiváló L'Oreal krém akkor már ezerszer jobban megéri :)

1 ÖSSZETEVŐ