KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

danyadi77

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2018. április 16.

KM boxban volt, de csak mostanában kezdtem el használni. Semmi extra. Annak, aki nem használ rendszeresen spirált, talán feldobja a megjelenését, de amúgy teljesen átlagos, sőt. Nekem nem emel, nem fest, talán a színe még rendben van.

Oriflame The One IlluSkin Aquaboost Hidratáló Alapozó SPF20

Oriflame The One IlluSkin Aquaboost Hidratáló Alapozó SPF20
2018. április 16.

Nekem nagyon bejönnek az Oriflame alapozói. Gondoltam, így tavasszal kicsit könnyedebbre váltok. Hozza, amit ígér, könnyed formula, közepes fedés, szépen eldolgozható, nem maszkos, valamennyire építeni is lehet. Tartósságát még tesztelem. Rólam nem szokott elmászni alapozó, esetleg kicsit megkopik a nap végére, de nálam az több,mint 8 órát jelent. Szerintem az ára is abszolút megfelelő, pláne akciósan. Sokkal rosszabb és drágább drogériás alapozók is vannak ennél. A Light Ivory árnyalatot használom mindegyik Ori-s alapozóból az alapvetően világos, de könnyen barnuló bőrömre. Ez egy viszonylag semleges szín, nem sárgás, nem rózsaszínes. Nyaralás után picit világos, tél közepén lehelletnyit sötét, de ezt leszámítva minden évszakban jó.

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Optimals Age Revive Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém
2018. április 16.

Első meglepetés: golyós adagolója van. Ha ezt tudom, nem veszem meg. Második meglepetés: nem egy tartalmasabb krém,mint általában az öregedésgátló krémek, hanem egy könnyű, vizes, tejszerű folyadék (ami így sem nagyon akar kijönni az adagoló segítségével). A tiszta kézfejemen szoktam húzogatni a golyós fejet (amit ráadásul nagyon rá kell nyomni), így tudok kinyerni belőle némi anyagot, azt viszem fel a szemkörnyékre. Pozitív: azon a kézfejemen, ahol "használom" mintha finomodtak volna a pici ráncocskák néhány hét alatt. Úgyhogy talán van értelme szenvedni vele. Majd még jövök az update-tel.

1 ÖSSZETEVŐ