KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

danyadi77

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Oriflame The One EverLasting Sminkrögzítő Permet

Oriflame The One EverLasting Sminkrögzítő Permet
2018. július 20.

Lehet, h az anyag jó benne, de nekem egy nagyon béna pumpa jutott. Vagy köpköd vagy nem tudom, hova fújja, de az arcomat nem sikerül eltalálni vele. Át fogom tölteni az Avonosba :DD, úgyis mindjárt kifogy. Ráadásul utólag tűnt fel, hogy ez csak 50 ml. A pumpa miatt nem tudom nagyon jónak minősíteni,miután ilyen terméknél ez kulcskérdés.

Sundance Kids Napozó Balzsam SPF30

Sundance Kids Napozó Balzsam SPF30
2018. július 14.

A fizikai szűrő miatt vettem a gyerekeknek, de tulajdonképpen mi, felnőttek is ezt használjuk. A fizikai szűrő ellenére viszonylag könnyen kenhető, valamennyire a vizet is bírja. Azért rendszeresen újrakenjük magunkat. Többször is vettem már, szeretjük.

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre

Vichy Liftactiv Supreme Normál és Kombinált Bőrre
2018. július 13.

Az én vízhiányos bőröm simán beszippantja. Könnyen kenhető, kellemes állagú, nagyon illatát sem érzem, legalábbis nem zavaró. Nekem nem tömény, nem sok, maradéktalanul beszívódik és nem hagy semmilyen réteget maga után. Viszont elhasználtam már belőle több 15 ml-s kiszerelést is, de még mindig nem győzött meg, hogy a nagyot megvegyem ennyi pénzért. Mély ráncaim nagyon nincsenek, én a lifting hatást várnám. Ennyiért szerintem másik krém is tudja ezt.

1 ÖSSZETEVŐ