KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dea

Regisztráció dátuma: 2015. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Alapozó

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Alapozó
2018. január 18.

Update: Nagyon szeretem, bár nem alapozóként, hanem inkább korrektorként használom, szemem alá,illetve bőrhibákra viszem fel, mivel jól fed, és tartós is, ha cf lenne, erre lehet újravenném, de így nem hiszem ,hogy fogom.

Világos bőrüként ilyet még nem éltem,hogy végre egy alapozó,ami pontosan passzol a bőrszínemhez mindenféle vilagosítás nélkül (10 porcelain árnyalat) itt krémmánián vettem, mert nagyon kíváncsi voltam arra az alapozóra,amiről a youtuberek is jó véleménnyel voltak. Nagyon sűrű alapozóról van szó, ami tényleg biztosítja, az erős fedést, viszont,aki ecsettel szeret sminkelni azt el kell, hogy keserítsem,mert ezt ecsettel nem lehet szépen felvinni. Mivel elég sűrű ecsettel csak kened össze-vissza, szerintem legjobban talán blenderrel lehetne felvinni, ennek hiányában én kézzel próbálkoztam, így sikerült számomra megfelelő eredményt elérni. Tartóssága púderezéssel nekem megfelel. Szerintem nem rossz alapozóról van, szó, de amiatt,hogy ecsettel nem lehet felvinni én biztosan nem venném újra, bár nálam még tesztelésre szorul mindenképp.

Bourjois Rouge Edition Rúzs

Bourjois Rouge Edition Rúzs
2018. január 18.

Up: Eddig a legjobb rúzs, amit valaha próbáltam, ha cf lenne, biztos vennék még, de így örülök ennek az egynek :)

A 6 ezredik pink rúzsamat szereztem be ezzel a kis csodával :D (40es rose incognito árnyalat) Hozza azt amit egy ilyen rúzstól elvárok, szép fény, kellemes érzés az ajkakon,szépen terül,nem emeli ki a száraz részeket, nincs zavaró íze vagy illata, a tartóssága majd figyelembe lesz véve, de eddig rendben van :)

Trend It Up Pop Lashes Khol Szempillaspirál

Trend It Up Pop Lashes Khol Szempillaspirál
2018. január 18.

Nekem bejött eddig ez a szempillaspriál, szépen szétválasztja a pilláimat, emiatt gyönyörű pillákat csinál,lemosni is nagyon könnyű,ha nem vonták volna ki,még lehet újra is vettem volna :)