KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Debreczeni

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2018. október 6.

Évek óta újraveszem. Hosszú de ritkás a szempillám. Ez még hosszabbá és ami a legjobb dússá teszi. Nem ragad össze, nem csomós. Természetes hatást kelt.

Update
10 éve csak ezt használom, de 1 éve elromlott valami az összetevőkben. Minden egyes nap porlik, esik a szemembe már minden nap könnyezek tőle, ki kellett dobnom 2 db-ot is. UTÁLOMMMM

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2018. október 5.

Áldom az eget, hogy befestettem a hajam és ezt ajánlotta a fodrász.
Sosem volt baj a fejbőrömmel, de 2 éve bekattant és érzékeny lett. Mindentől korpás volt, viszketett, büdös lett. Mindent kipróbáltam:korpa elleni, bio, natúr, baba, ayurvedikus mindenféle sampont. Feladtam nem érdekelt, de nagyon zavaró volt, hogy vakarózok mint egy tetves és korpás büdös a hajam.
Nos én nem tudom mitől, miért, mi van ebben DE megszűnt minden! Illatos, puha, nincs korpa, mintha egy álomvilágba kerültem volna.
Most amig nem unja meg a hajam addig ezt fogom csak használni, ha szőke vagyok, ha nem.
(mellette néha próbálok ki mást is, de mindig azonnal viszketek tőlük)

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA
2018. szeptember 14.

Első ismerkedésem volt a márkával, de sajnos semmi eredménye nincsen a bőrömön.
Nem is igazán pigment foltra, hanem pattanások utáni barnás lila foltokra vettem, de nem halványultak egyáltalán napi 2 használat mellett.
Nem tudom, mi lehet a gond, nem vette el a kedvem, még fogok próbálni mást is, mert szimpatikus márka.

2 ÖSSZETEVŐ