KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Debreczeni

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 22.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sellon Korpásodás Elleni Sampon

Sellon Korpásodás Elleni Sampon
2018. április 9.

Nem segített, sőt tiszta korpa lett tőle a fejem, amit egy gyógyszertári sampon tudott csak helyre hozni.
Nagyon kis kiszerelés, sűrű, de jól felhabzik. Annyira szárít, hogy csomókba áll tőle a hajam, és kiló számra kell belemaszíroznom a végekbe a balzsamot hogy szétjöjjenek a gubancok.
Az illata nem rossz, az ára viszont szerintem sok.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2018. március 28.

Ez a spirál volt számomra A spirál 8 évig folyamatosan, mást nem is voltam hajlandó venni. Hosszú a szempillám alapból, de vékony és alig látszik. A kialakítása miatt tökéletes, dús hosszú pillákat varázsolt. Sokan meg is kérdezték, hogy mű-e?
Viszont most eljött az idő, hogy váltsak, annyira felidegesít. Pár hónapja elkezdett porlani, pedig egyszerre több ugyanolyat is használok, és reggel/este tele van a szemem kis darabokkal, ebből adódóan érzékeny, és állandóan könnyezik. Borzalmas!
Nem tudom mi lett vele, de most egyenlőre nem veszek többet ilyet, az tuti.

Gillette Venus Snap With Embrace

Gillette Venus Snap With Embrace
2018. február 23.

Számomra nem áll kézre, nem simul a vonalakhoz. Kifejezetten karcosan vág, nem látható sebeket, de csíp utána az egész borotvált felület. (borotva habbal és géllel is)
Használat után azonnal érezni a kis sörtéket, szóval nem szedi le rendesen a szőrt. (én pedig jobban rá nyomni nem merem)
Annyi mellette szól, hogy nincs hátul a pengék mögött semmi, így azonnal kimosódik belőle minden, nem akad be szőrszál.
A másik a kis dobozka, amibe kényelmesen vissza lehet tenni. Az alján lyukak vannak, így a víz is elfolyik belőle.
Összességében nekem nem a kedvencem, mert túl éles és nem alkalmazkodó, de praktikus darab.

2 ÖSSZETEVŐ