KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dephiinia

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó
2018. július 9.

Ez A SMINKLEMOSÓ!!! Így végig nagybetűvel. Hát ez valami csoda! Eddig az Aldis Ombia kétfázísú sminklemosót használtam (szintén itteni vélemények miatt), Yves Rocher micellásvízzel (utóbbival különösebb bajom nincs, bár sminklemosásra nem alkalmas). A kétfázísuval az volt a bajom, hogy erős olajos érzést hagyott, és csomó ideig tartott levakarni az amúgy nem vízálló szempillaspirálom. Nah de ezzel! Csak a használati útmutató szerint lemosom vele az arcom, és kész! Mindent leszed! Fantasztikus! Nem kell sikálni, dörzsölni, kaparni... Egyszer elég lemosni vele, nem úgy, mint eddig mással... Finom az illata, semmilyen nyomot/utóérzést nem hagy a bőrön, csak a kellemes illatot és a puhaságot. Ennyire még szerintem nem voltam elájulva egy terméktől sem, semmilyen témában, pedig sokmindent használok :D Ha lehetne csillagos 6os lenne!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. július 9.

Évek óta használom ezt a korrektort a szem alatti karikákra. Nekem tökéletesen bevált. Nagyon világos bőröm van. A 010 “porcellain” árnyalatot használom. Nekem szépen fed, könnyű használni, tartós. Nekem is szárazságra hajlamos bőröm van, de eddig csak nagy ritkán tette láthatóvá ez a korrektor . Próbáltam másik márka termékét is, de mindig ehhez térek vissza. Nem tudom, hogy “csodaszer” e, de nekem tökéletes.

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó

Yves Rocher Nyom Nélküli Krémes Alapozó
2018. május 7.

Internetről rendeltem, ami az én hülyeségem volt, de így is a legvilágosabb beige árnyalata is sárgásabb mint az én bőröm (a rose árnyalat szóba se jöhetett, hideg típus vagyok) Eléggé fehér bőröm van, az arcéleknél, vagy hajmentén kis pihéknél engem zavar amennyire látszik, hogy sárgás. Ezt majd púderrel próbálom kompenzálni... Egyébként a termék közepesen fed, nem szárít, nincs maszk hatás/érzet. Az illata csodás. Enyhén olajosnak érzem, de nekem inkább tápláló, mint zavaró. Viszont nem venném újra. Vannak ennél sokkal jobban fedő alapozók is, akár olcsóbban sokkal, mint ez.