KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Guerlain Merveilleux Rose Rouge G

Guerlain Merveilleux Rose Rouge G
2018. április 19.

A legkedvesebb rúzsom, tényleg maga a tökéletes rúzs. Őt használom a legtöbbet a hűvosebb hónapokban (nyáron inkább szájfény). Nagyon szépen kiemeli a sminket és az ajkakat, gazdag színpigmenteket tartalmaz de mégis konszolidált és egyszerű. Mint egy bajor vagy svájci úrinő. Kiemeli az ajkakat, nem maszatol, bármilyen alkalomra tökéletes még irodába is lágyan míg erőteljes kontúrral esti programhoz. Csúcsminőséget képvisel minőségben külsőre elegáns és impozáns. Lassan elfogy de újra fogom vásárolni. Alig akad párja a rúzsok között.

Adrienne Feller Aromazen Aminea Arcolaj

Adrienne Feller Aromazen Aminea Arcolaj
2018. április 10.

Nagyon kellemes az arcbőrnek. Állagra híg, gyors mozdulatokkal bele kell masszírozni a bőrbe hogy ne cseppegjen le. Szépen táplál, az érzékeny bőrt megnyugtatja, illata álomba szenderít feltéve ha jó viszonyt ápolunk a meghatározóbb illatokkal. Esténként lefekvés előtt használtam, meg voltam elégedve vele. Reggel szerintem körülményesebb használni.

Adrienne Feller Hungarian Spring Mélytisztító Maszk

Adrienne Feller Hungarian Spring Mélytisztító Maszk
2018. április 10.

Ez a termék egy csoda. Erős, iszapos, gyógynövényes az illata és állagra is sűrűbb mint a drogériás maszkok. De olyan tiszta lesz tőle a bőr mint egyetlen más arcmaszktól se. Én szauna után használtam, a kettő együttes hatása egy kisebb arctisztitó kezeléssel ér fel. A szaunától felmelegedett és kitágult pórusokat mélyen kitisztította. Magas az ára de nagyon jók az összetevői és alapos munkát végez. Minden fillért megér, főleg úgy hogy rendszeres használatával kitolhatjuk a nagy tisztítókezeléseket időpontját.

2 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ