KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2017. október 3.

Nagyon sokáig szemeztem evvel a púderrel és végre elszántan magam és pár napja megvásároltam. Nagyon szép a fedése kb. tökéletesen fed igy az összhatás lenyűgöző. A light plus árnyalat világos bőrön nagyszerű, lehet ha elfogy a téli hónapokba átváltok a light árnyalatra. Nem oxidálodik a nap folyamán, szépen lehet rá sminkelni és van egy enyhe fénye. Nagyon jo befektetés volt! Ez a púder az egyik kedvenc MAC termékem az pirosítokon és a szájfényeken kivűl.

Shiseido Wetforce Sports BB SPF50+

Shiseido Wetforce Sports BB SPF50+
2017. augusztus 6.

Azt hiszem ez a termék a piaci szegmensben egyedülálló, mert egyesít egy nagyon jó fényvédőt és egy közepesen fedő alapozót egyben. Aki sokat tartózkodik nyáron a szabadban, mediterrán térségben nyaral vagy ott tölti a nyári hónapokat, sportol a szabadban annak elengedhetetlen a mindennapokban. A SPF50 a világos és érzékeny bőr számára is védelmet biztosít. A mediterrán térségben a nyári hónapokban nagyon erős a napsugárzás és a 35C feletti meleg minimum két hónapon keresztül igy az "egyszerű" alapozók feladják a városi környezetben. Izzadsággal a smink rövid időn belül elmosódik. Nagyon nehéz megoldani azt hogy megmaradjon az igényes smink a nagy melegben és ne úgy nézünk ki mint aki épp lefutotta a maratont kifestve. Még jobban nehezíti a dolgot hogy a normál alapozók alá még pluszban fényvédőt is kell használni, ami egy újabb réteg az arcon és ehhez jönnek az egyéb púderek.
Én élesben a tengerparton teszteltem első alkalommal. Két órás autóút, egésznapos fürdőzés a tengerben, napozás. Nem égett le az arcom és tényleg vízálló mert a hatalmas hullámok többször is arcon csaptak és még délután is fenn volt az arcomon Nálam 5* vizsgázott.
Az alapozó fedésének köszönhetően egy csöpp arcpírt is felraktam és kirúzsoztam, igy egy egyszerű sminket is összedobtam egyben. Egy nagyon glamouros beach outfit kerekedett a fekete egyberészes bikinimmel, barna nagy napszemüveggel és a piros hatalmas kalapommal. Az érzés leírhatatlan :))
A parabének és a BHT miatt adok 4*.

Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF30 Sensitiv Skin Formula

Clinique Mineral Sunscreen Lotion For Body SPF30 Sensitiv Skin Formula
2017. augusztus 1.

Tavalyról megmaradt a Clinique régebbi fajta tubusos fényvédője amivel meg voltam elégedve, de lassan elfogy igy új fényvédőt akartam vásárolni. Igazából a Shiseido Sensitiv SPF50 néztem ki mivel nagyon jó tapasztalataim vannak az arc fényvédőjükkel, de a húzós az ára miatt inkább újra a Clinique-re esett a választásom. Tavalyi jól teljesített és a parfümériában most -50% kedvezmény volt két termék vásárlásakor a Clinique Sun részlegből. 25€ jutottam ehhez a termékhez és a SPF30 fluid for face arc fényvédőjükhőz. Igazából megbántam, mert csúnyán megégtem vele. Vízben leoldódik igy újra kell keni folyamatosan és nagyon világos bőrt a tengerparton alig védi. Sok a szilikon mind két termékben. Aznap a parfümériában kipróbáltam teljes arcon a Shiseido fényvédős alapozóját. Egy 2 órás autóút és négy órás napozás - fürdőzés után sem égett meg az arcom vele, pedig reggel kertem fel még az üzletben és utána nem fényvédőztem arcon és néhányszor a hatalmas hullámok is arcon csaptak. Nem reklámozom a japán céget, de jobban megvagyok vele elégedve mint az amerikaival. Lassan elhasználom őket meg jó ha van otthon fényvédő, a családban másnak is szüksége lesz rá aki nem olyan érzékeny mint én.
Tőlem 3*

2 MÁRKA