KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sephora Color Hit Nail Polish

Sephora Color Hit Nail Polish
2018. február 20.

3€ vásároltam Görögországban az egyik Sephorában, csak úgy megtetszett a színe amikor a pénztárnál vártam és megakadt a szemem rajta a pénztár melletti állványon :D Van egy kattanásom, Olivia Palermo stílusa számomra az etalon és ő körmei is mindig gyönyörű közép pirosra vannak festve. Ritkán találok olyan lakkot ami azt a gyönyörű igazi élénk piros (nem pinkes/bordós/narancsos) színt adja felkenve is. Ő ilyen. Nagyon gyorsan szárad, a tartósságra közepes és elég picike az üveg.
Én 4* adok neki, lehetne normális méretű.

Shiseido Full Lash Multi-Dimension Mascara

Shiseido Full Lash Multi-Dimension Mascara
2017. december 19.

Az egyik legjobb szempillaspirál amit eddig probáltam. Nagyon könnyű a formulája, szinte gélszerű. Szépen formáz, emeli és dúsítja a szempillákat. Kisebb a kefe mérete mint amit eddig megszoktam, de nagyon jól tudok vele dolgozni. Könnyű lemosni és nem irritálta a hyper-érzékeny szemeim.

Shiseido 7 Lights Powder Illuminator

Shiseido 7 Lights Powder Illuminator
2017. december 19.

Ajándékba kaptam, de több alkalommal láttam már a Shiseido pultnál igy látásból ismertem. Nagyon érdekes púder, nem is gondolnánk mennyire sokoldalúan használható. A ShiseidoAsia csinált is néhány okatató filmet hozzá hogyan is kell használni különböző élethelyzetekben: mint az irodai mesterséges fénynél, a szabadban a napsütésben vagy ha éjszakai bárba megyünk. Gyönyörű, természetes ragyogást kölcsönöz az arcnak. Még aki kevésbé tapasztalt az is észreveszi, hogy az arcon magas színvonalú high end terméket használtak a smink elkészítéséhez.

2 MÁRKA

14 ÖSSZETEVŐ