KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MAC Mineralize Moisture Alapozó SPF15

MAC Mineralize Moisture Alapozó SPF15
2017. december 4.

2017. február 23: Nálam nagyon rossz volt.:( Nagyon sűrű az állaga és vastag rétegben beleül az arcomba (nálam). Minden bőrhibámat, mitesszeremet, mikrosebemet, megduzzadt pórusomat kidomborította. Alig lehetett rá púderezni -ugyancsak MAC púderrel- mert nem tartotta meg a púdert. Probáltam nagyon sok alapozót az eltelt években, de ehhez fogható rossz bőrképet egyikkel sem tapasztaltam. Háááát ahogy mondani szokták kinek a pap kinek a papné..
4* adok mert nem az alapozó hibája -szép az INCI- hogy az arcommal nem kompatibilis.

Update: 2017.október 19.:
Három hete próbálkozom vele. Kaptam két árnyalatban -két tégelyecske mintát a MAC márkaboltban a Mineralize púder vásárlása mellé (külön kérésre adták). Az egyik a NW 18 és az NW 20. A NW 20 nagyon sötét és sárgás nekem most már (eleinte még tartott nyári színem, az NW 18 közelebb van a természetes bőrszínemhez de picit sötét még igy is). Elég sok alapozót raktak a tégelyekbe igy hosszabb ideje tudom tesztelni. A fedése jó lenne csak a színárnyalat nem passzol. Bőrhibákat nem hangsúlyozz, mondjuk a púderjével használom együtt. Erős fényt ad az arcnak ha nem használok hozzá púdert. INCI jó. Majd még körülnézek van-e ezeknél is világosabb árnyalat.

Update II: Megvásároltam a napokban. A legvilágosabb árnyalatot választottam mivel enyhén oxidálódik a nap folyamán és nekem alapból is nagyon világos a bőrőm. NW13 ha jól emlékszem. Eddig jól teljesít csak picit fénylik a bőrőm bár én a púderével együtt használom. Hosszútávon kiváncsi leszek hogyan szerepel. Az utóbbi napokban hormonális okokbó elég rossz passzban volt az arcom igy tesztelni sem tudtam annyira.

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara

Clinique High Impact Lash Elevating Mascara
2017. október 18.

A termèkleíràs és a valóság sajnos nem azonos. Sokkal drágább, mint a régebbi High impact spriál és ez sajnos csak a pénztárnál derült ki. Szörnyen nehéz lemosni, a habzó arclemosó számára olyan mint gumicsizmának az eső. Kb, meg sem mozdul a lemosás hatására, míg a régebbi Clinique Chubby spirálom patakokban folyt le. Testolajjal tudtam leszedni keservesen. Nem tudok szép pillákat formázni vele, mert összetapasztja őket. Apropó formázás, ez is nehéz ügy. Ki lehet vele spirálozni úgy ahogy, de ennyi pénzért nem ezt várom. A picit drágább Dior Show bámulatos pillákat formáz (megbántam hogy nem azt vettem).
2* mert nem pereg le és estig tökéletesen fenn marad és nem bántja az extra érzékeny szemeim.

MAC Mineralize Skinfinish Natural

MAC Mineralize Skinfinish Natural
2017. október 3.

Nagyon sokáig szemeztem evvel a púderrel és végre elszántan magam és pár napja megvásároltam. Nagyon szép a fedése kb. tökéletesen fed igy az összhatás lenyűgöző. A light plus árnyalat világos bőrön nagyszerű, lehet ha elfogy a téli hónapokba átváltok a light árnyalatra. Nem oxidálodik a nap folyamán, szépen lehet rá sminkelni és van egy enyhe fénye. Nagyon jo befektetés volt! Ez a púder az egyik kedvenc MAC termékem az pirosítokon és a szájfényeken kivűl.

2 MÁRKA

13 ÖSSZETEVŐ