KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

despoina

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. február 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Occitane Divine Cream Mask

L'Occitane Divine Cream Mask
2017. június 20.

Mintát kaptam belőle. Több napon át használtam a nagyobb mintát lefekvés előtt megtisztította arcra vittem fel hidratáló krém nélkül. Nagyon szépen kisimította az arcom, reggel hidratált és kipihent arcbőrrel ébredtem. Nem tudom hogy egy idősebb, ráncosabb bőrrel mit tesz. Igazából idősebbek számára készült ez az arcmaszk, nem a huszonévesek számára fejlesztett termék. Szépek az összetevői. Megelőzés céljából akár fiatalok számára is jó éjszakai arcápoló. Több természetes ápoló olajt, vajat és esszenciát tartalmaz amelyek ápolják a bőrt. Nagyon finom, virágos illata van.

Shiseido Deodorant Natural Spray

Shiseido Deodorant Natural Spray
2017. június 16.

Hihetetlenül jó dezodor:) A megszokott Shiseido illattal biztosít egész napra védelmet.A nyári nagy melegben és magas páratartalom mellett és kiválóra vizsgázott nálam. Az alkohol tartalma elég magas, ezt érezni amikor használjuk. Akit ez irritál annak nem ajánlanám. Ez a fajtája alumínium só mentes, de a roll-on és a stick az már alumínium sót tartalmaz. Az ára elég magas de elegendő mennyiséget biztosít akár egy fél évre is napi használat mellett is. Igy nem olyan drága.

Shiseido Translucent Loose Powder

Shiseido Translucent Loose Powder
2017. június 14.

Nagyon szuper púder, gyönyörű természetes fényt ad az arcbőrnek. Fixálja a sminket és még a nagy melegben sem engedi hogy leperegjen. Nagyon jó púder és bármilyen alapozó vagy BB felett alkalmazható. A megszokott Shiseido luminous lágy fénnyel vonja be az arcbőrt, ez a finish semmihez nem hasonlítható annyira extra és elegáns.
5* termék

2 MÁRKA