KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

devababa

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2018. július 25.

Megvettem, mivel mindenki dicserte. Az all a tegelyen: tetotol-talpig, tehat en arcra probaltam. Nekem nem jott be, mivel nagyon zsiros erzetet hagy maga utan. Reggelre teljesen felszivodik, de nappalra nem lehet hasznalni. Mivel nem jott be az arcra haszalat, ezert testre is kiprobaltam es testre teljesen atlagos testapolo szamomra. Sajnos nem tudok 5 csillagot adni, mivel arban draga, hatasa atlagos, illataok (de lehet valakinek tul intenziv es ezert zavaro). Sajnos csak 2 csillag.

Naturland Spiritus Salicylatus FoNo VII.

Naturland Spiritus Salicylatus FoNo VII.
2018. május 31.

Nagyon olcso es hatasos termek. Hamlasztasra vettem. Megtisztitott borre viszem fel, nagyon keveset. hagyom megszaradni es hatni kb 10 percig majd hidratalot hasznalok. Nagyon sima utana borom.Nincsenek pattanasaim. Szepen osszehuzza a prousokat. Nem hasznalom minden nap, max 2-3-szor hetente. Biztosan veszek meg. Ugyanilyen osszetetelu neves markaktol legalabb negyszeresebe kerul. Nekem ez csodaszer., hiszen a pici mimikai rancokat is simitja.

Ombia Bodylotion Summer Dream

Ombia Bodylotion Summer Dream
2018. május 28.

Illata nagyon finom. Allaga kicsit hig, ezert vigyazni kell, hogy nehogy sokat nyomjunk ki belole. Arban szuper, hisz 399 Ft-ert vettem 500 milit. Gondolom jo sokaig eleg lesz.Kellemesen puha utana a borom. Nekem normal borom van. Vizhianyos borre szerintem talan meg jobb. En teljes mertekben elegedett vagyok vele. Ahhoz hgy csodaszer legyen, intenzivebbnek kellene lennie illatanak, vagyis hogy tovabb lehessen erezni. Megeri.