KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dhewilgirl

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal
2018. augusztus 17.

Ez egy nagyon szuper arcradír! Én szeretem a szemcsés radírokat, viszont amikkel mostanában találkoztam, azoknak mind hatalmas szemcséik voltak, bántották a bőrömet. Ez viszont szuper, homokfinomságú kis dörzsik vannak benne, amik nem érdesek, nem karcolnak, csak gyengéden masszírozzák és radírozzák a bőrt. Finom az illata, nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég lesz. A bőröm puha, finom tapintású használat után. Az összetételéhez és mennyiségéhez képest nem sokallom az árát, teljesen korrekt.

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél Zöld Teával

Biobaza 3 az 1-ben Tusfürdő Gél Zöld Teával
2018. augusztus 17.

Akciósan vettem a DM-ben, féláron volt, így 800 Ft-ért jutottam hozzá. Többért őszintén szólva nem is venném meg: oké, hogy rengeteg mennyiség, viszont maga a tény, hogy 1700 Ft-ot kiadok egy tusfürdőért... Maga a termék szuper, én csak tusfürdőként próbáltam, hajra nem, de így remekül teljesít. Finom az illata, nem szárítja a bőrt. Elég sok kell belőle szerintem, viszont ez nem tűnik fel a mennyiség miatt. Az ára mellett viszont még egy dolog van, ami miatt nem fogom újravenni: borzasztóan elunja az ember az illatát bárminek, amikor 400 ml-t kell elhasználni belőle... Jelenleg úgy érzem, egy-két évig nem akarok zöld teás cuccot a fürdőszobába :D

Dove Go Fresh Revive Tusfürdő

Dove Go Fresh Revive Tusfürdő
2018. augusztus 17.

Finom illatú, krémes, nem szárító tusfürdő. Kicsit mintha tényleg hidratálna is - nem nagyon, épp csak annyit, hogy nyárra az embernek nem kell a száz fokban még testápolót is magára kennie. Nem tudok róla rosszat mondani, szuper kis termék.