KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dio14

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2018. július 1.

Az elején nagyon tetszett, 2 dobozt használtam el, ami 4 alkalomra volt elég. A 2N árnyalatot használtam. A szín nagyon tetszett, természetes barna, vöröses beütés nélkül. Az állaga is tetszett, könnyen tudtam vele dolgozni. Ami nem tetszett, hogy már a második hajmosásnál előkandikáltak az ősz hajszálak, illetve nagyon kiszárította a hajam. Elég későn kapcsoltam, hogy valószínű ettől. Úgyhogy sajnos tovább kell keresgéljek:(

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő
2018. július 1.

Nagyon kellemes, visszafogott illata van, nem az az agresszív mű kókusz. Nem szárítja a bőröm, sőt, mintha hidratálna is, szeretem használni.

Jaina Face Pure Vitamin C 20 Serum

Jaina Face Pure Vitamin C 20 Serum
2018. július 1.

Első c-vitaminos szérumom, így nincs összehasonlítási alapom(ja, de a puritot mintában próbáltam, de az szétégette az arcom). Ennél szerencsére nincs ilyen, néha kicsit csipked, de bőrpírt nem okozott soha. Nagy változást nem hozott, annyi, hogy sokkal simább a bőröm felszíne, de a foltokkal, miteszerekkel nem sok mindent kezdett. Minden reggel használom, szeretem. Már úton van a következő:) A mostaninak már kicsit furi szaga van, hiába hűtőben tartom,így arcra már nem használom el. Szerencsére már nincs sok az alján. Ezért félek drágább termékre beruházni. Szerintem egyenlőre maradok ennél.

19 ÖSSZETEVŐ

Gentiana Scabra Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen