KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dio14

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1980 pont

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

SYOSS Volume Lift Sampon

SYOSS Volume Lift Sampon
2012. január 28.

Ez a legjobb sampon,amit eddig használtam.Tényleg dúsabb lesz tőle a hajam,és nem kell 2naponta megmosnom,nem lapul le.Egyetlen negatív tulajdonsága,hogy kicsit nehezen tudom kifésülni a hajam tőle.Az illata pedig nagyon kellemes.Abszolút ajánlott!

Nem tudtam mitől lesz annyira gubancos a hajam, hogy a fodrásznak is 1 órájába tellett kifésülni, hát ettől, amiről azt gondoltam milyen jó:(
Mióta áttértem Alverdés samponra, balzsamra, teljesen megváltozott a hajam minősége, pedig már nagyon el voltam keseredve. Úgyhogy abszolút nem ajánlott kategória, bármennyire is gazdaságos.

Babylove Kopf Bis Fuss Tusfürdőgél

Babylove Kopf Bis Fuss Tusfürdőgél
2012. január 28.

Arc és intim mosakodónak vettem, de ebbe is beleszerettem, mint a szappanba. Hajmosáson kívül mindenhova fogom használni.(hajmosásra azért nem, mert megvan a bevált samponom)Remélem hosszabb távon is ilyen elégedett leszek ezekkel a termékekkel..

Babylove Babaszappan (régi)

Babylove Babaszappan (régi)
2012. január 28.

Kézmosáshoz vettem, de annyira tetszik, hogy simán fürdésre is ki fogom próbálni. Eddig egyáltalán nem szárítja a kezem, az illata pedig mennyei, egész nap csak szagolgatnám:) Eddig ez a legolcsóbb és legjobb szappanom.

18 ÖSSZETEVŐ