dio14

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. február 11.

Végső elkeseredésemben vettem meg ezt a sampont, mert már kínomban nem tudtam milyet válasszak, mivel egy drága sampon igencsak hazavágta a hajam. Soha többet nem vagyok hajlandó 3000ft nál többet kiadni egy samponért. Úgy voltam ezzel, hogy lesz ami lesz, max megmarad ecsetmosónak. Első használaton vagyok túl, és eddig nem rossz, de nem is merek előre örülni, hogy majd utána jól pofára essek.
Maga a sampon elég sűrű, kevés is elég belőle, jól habzik. Én kétszer szoktam samponozni, de lehet ezzel elég lesz majd egyszer is, mert nagyon jól tisztít. Mosás után érdekes tapintása lett a hajamnak, olyan sprőd, úgyhogy balzsamoztam bőven szigorúan a hajam közepétől csak. Szárítás után kicsit matt maradt, nem lett szép fényes, viszont egész jó tartást adott neki. A lényeg viszont, hogy kedd este mostam, ma csütörtök délután van és még mindig ki van bontva a hajam, ami már ezer éve nem volt így, mert már hátra kellett fognom. Minimális szárazsampont kapott reggel, de még anélkül is elment volna. Eddig tetszik, de majd meglátjuk hosszabb távon. A hajvégeket viszont nagyon szárítja. Valamit valamiért..

Missha The Original Tension Pact Natural Cover SPF37/PA++

Missha The Original Tension Pact Natural Cover SPF37/PA++
2019. február 10.

A perfect cover társával együtt nyerten liciten, és most került rá sor, hogy a másik elfogyott. Ebböl is a 21-es árnyalat van meg, de sajnos ez nem passzol olyan jól a bőrömhöz, mint a másik. Ennek sajnos rózsaszínes tónusa van, hiába neutrálisnak van írva. A fedése tényleg enyhébb, ezt jobban is lehet rétegezni. Nagyon könnyű a bőrön, de kevésbé is tartós. Nem bírja estig, mint a másik. Félmatt a finishe, de ez természetesen függ az alá kent fényvédőtöl is. Összességében nem rossz, de a másik sokkal jobban tetszett, főleg az árnyalat miatt.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2019. január 31.

Imádom!!! Én kifejezetten testre való használatra vettem, mivel mikor a Cosrx aha végét nyúztam, és közben megjött az Isntree ezért a Cosrx megmaradt és kipróbáltam testre, és észrevettem, hogy imádja a bőröm. Szépen elhasználgattam, és miután elfogyott ezt rendeltem meg, mivel sokkal nagyobb kiszerelés és amúgyis imádok kísérletezni:)
A Cosrxnél hígabb, ezért én közvetlenül a bőrre locsolom fel, mert a tenyeremből kifolyik. Ahova kicsit több kerül, ott kicsit ragad, de úgyis este használom, ezért nem zavar. A szárazabb részeken tud csípni, vagy ahol kis sérülések vannak. Reggelre pihepuha bőrrel ébredek. A karomon lévő kis kinövéseket(le nem írom a nevét:)) nagyon jól karban tartja a hámlasztás, ill a napi testápolózás, amit régebben hajlamos voltam kihagyni. Emellett állandóan radíroztam, kefével nyúztam, szétszárítottam, és csodálkoztam, hogy nem javul. Szerencsére végre rájöttem a helyes kezelésre. Emellett a szőrtelenítés utáni gyulladásra is kiváló a hámlasztás, sehol egy gyulladt szőrtüsző mióta hámlasztok. Ja és a testen lévő pattanádoknak is annyi, szóval jó kis multifunkcionális termék ez nagyon jó áron. Remélem soha nem szüntetik meg a gyártását.

21 ÖSSZETEVŐ

Gentiana Scabra Root Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen