dittus1105

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Braun Silk Epil 7561 Epilátor

Braun Silk Epil 7561 Epilátor
2017. október 16.

Meguntam, hogy 2-3 naponta nyúlok a borotva után és eldöntöttem, hogy beruházok egy epilátorba. Nagyon sok véleményt olvastam, sok videót néztem a youtube-n, hogy mégis melyik márkával járok a legjobban. A Braunra esett a választásom. Sokat agyaltam, hogy ezt vegyem meg, vagy a Silk epil 5-öt, de úgy voltam vele, hogy ha már egyszer veszek, akkor a legjobbat vegyem. Őszintén szólva, első használat után nem vagyok elájulva tőle. A masszázsgörgős fejet kapásból lecseréltem, mert annyira karcol, hogy csak fokozta a fájdalmat. Úgy vettem észre, hogy az erősebb szőrszálakat kitépi, de a vékonyabb, pihésebb szőrt csak eltépi vagy egyszerűen nem csinál velük semmit. Többször átmentem az adott területen, de mintha nem tudná elkapni az apró szőrszálakat. Epilálás után mintha borostás lett volna a kezem és a lábam. Ráfogtam a szőrtüszőkre és arra, hogy kipattogott a bőröm, de reggelre ugyanolyan volt. Átmentem rajta borotvával: sima bőr. A barátom pedig csak röhögött rajtam, hogy neszenekem, ezt mind tudja 37ezer forintért... Remélem én voltam a béna és másodszorra már jobb lesz a helyzet, mert ez így teljes pénzkidobás volt.

Signal White Now CC Fogkrém

Signal White Now CC Fogkrém
2017. szeptember 4.

Sima fogkrém túlárazva. Nekem egyáltalán nem fehérített semmit és ahogy előttem is írták egyáltalán nem tart sokáig a friss érzés. A white now és a glossy chic fényévekkel jobbak ennél. Győzött a kíváncsiság, muszáj volt kipróbálnom, de az első tubus volt egyben az utolsó is. Ilyen fogrémet kapok 250 forintért is.

Britney Spears Private Show EDP

Britney Spears Private Show EDP
2016. november 15.

Kapható a dm-ben!!! A 30 ml-s kiszerelést lehet megvenni és benne van a karácsonyi parfümakcióban (a Fantasy-val és a Midnight Fantasy-val együtt), így most féláron, 3999 Ft-ért lehet hozzájutni (2017 március 15-ig)! :) Az illat tényleg a Fantasy-ra emlékeztet, de nekem a Private Show sokkal jobban tetszik a kavé és a karamell miatt. Tartósság szempontjából az én bőrömön nagyon jól működik, zuhany után is érzem magamon, szóval nálam hatalmas szerelem, 4000 forintért pedig pláne! :)

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ