KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DittyCat

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém

Himalaya Herbals Szemkörnyékápoló Krém
2018. szeptember 9.

Az van, hogy az én szemem baromi érzékeny a szemkrémek 99%-ára. Csíp,. könnyezem, folyik mindenfelé. Ezt a krémet már szinte teljes lemondással vettem meg, de nagyon kellemes meglepetést okozott. Semmi könnyezés, semmi csípés. És azt gondolom, hogy ha a helyén marad és nem sírom le a cuccot, az már nyereség. Úgyhogy igen, nekem bevált.

Balea Beauty Therapy Nachtcreme

Balea Beauty Therapy Nachtcreme
2018. szeptember 9.

Kezdetben nagyon jónak tűnt, kellemes az illata és jól hidratál, bár egy kicsit "darabos" az állaga. Eltelt 1-2 hét és két hatalmas pattanás nőtt az arcom két oldalán, amelyek nagyon gyulladtak voltak és hát mit mondjak, "volt bennük cucc". Abbahagytam a használatát és se előtte, se utána nem ismétlődött meg ez így, úgyhogy ez a krém okozta nálam. Van ilyen, valami irritált benne. A bőröm zsíros és érzékeny, talán nem ez volt nekem a legjobb választás, másnak talán jobban működik.

Balea Beauty Therapy Tagespflege LSF15

Balea Beauty Therapy Tagespflege LSF15