KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DittyCat

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Essence Szemöldök Filc

Essence Szemöldök Filc
2017. november 14.

Tetoválva van a szemöldököm és borzasztóan kikopott már. Reggelente sokszor 10 perc ment rá, hogy kihúzzam normálisan. Ennek vége, mióta megvan ez a filc. Kb fél perc kihúzni és gyakorlatilag lerobbanthatatlan a cucc, a szó jó értelmében. A színe gyönyörű (20-as), a kiszerelése praktikus. Azt szeretném, ha sose szűnne meg. Ha mégis, akkor veszek belőle 2000 db-ot, mert sose akarok már mást használni, csak ezt.

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő

Rival de Loop Hydro 3in1 Lágy Tisztító Kendő
2017. október 28.

Ez borzasztó. Száraz, nem szed le semmit és nagyon kellemetlen használni. Sajnos kettőt is vettem belőle... :(

s.Oliver Original Women EDT

s.Oliver Original Women EDT
2017. szeptember 6.

Engem a Givenchy Hot Couture-jére emlékeztet, ami egy édes, de nagyon kellemes, elegáns illat. Ez az S.Oliver szintén. Persze kevésbé tartós, de az árkülönbözet mindent megmagyaráz (egyébként nem illan el pillanatok alatt!). Nagyon szeretem, most ez a kedvencem, pedig csak véletlenül szagoltam meg, mert épp le volt olcsózva és kíváncsi lettem rá - szerelem első szaglásra, azonnal meg is vettem.

Az EDP verzió még tartósabb. Már két barátnőm is ezt használja. Érzéki, bájos, nőies, kellemes, kifinomult illat. A kedvencem.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ