dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. február 1.

A Cosrx 7%-os AHA hámlasztóját használtam, de az elfogyott, így kipróbáltam ezt.
Az elején féltem tőle, mivel 30%-ban tartalmaz glikolsavat, ezért elővigyázattal kezdtem el használni. Kicsit bizsergetett, de nem vészesen, lemosás után pedig nem pirult ki az arcom, viszont nem voltam megelégedve a hatásával, így jövő alkalomkor még többet hagytam a bőrömön. Most odajutottam hogy 25 percig hagyom fent (2-szer hetente), viszont így sem érzem a bőröm annyira simának és tisztának, mint amikor a Cosrx-es hámlasztót használtam.
Külön pluszpont jár azért, hogy szalicilsavat is tartalmaz!
Jó termék, akik kezdők a kémiai hámlasztás terén, azoknak javaslom, viszont én újra nem fogom venni.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. február 1.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nem drága, és nagyon szépek az összetevői, meg hasznosak is.
Reggel és este is használom, este 3 néhány csepp olajjal keverve. Hidratál minimálisan, de alapból mivel rétegzős rutin részeként lett megalkotva, ha testesebb lenne nem működne jól a vonal többi termékével.
Nekem télre nem eléggé tápláló, ilyenkor jó aláhidratálni valami esszenciával, vagy felé egy zsírosabb krémet kenni, esetleg a fényvédőt, mely hidratál magában, ha olyanfajta.
Egyetlen gondom vele az, hogy nehezen nyomható ki a tubusból, nagyon tömött az állaga, habzik ha elkenem az arcomon és fulladozok alatta, izzad a bőröm ha nagyon melegem lesz.
Ennek ellenére újraveszem! Kiválóan működik a The Ordinary C vitaminos porával.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2019. január 27.

Nagyon szerettem! Extrém könnyed állaga van, pikk pakk beszívódik és hidratálja a bőrt. Állaga nagyon folyós, tonik és igazi esszencia állag között van valahol, a Benton Aloe BHA tonikjára hasonlít.
Nyáron elég volt a fényvédőm alá, de télen is segített a kiszáradt bőrömön.
Az öszetevőlistája nagyon szép, főleg a B3 vitamin jelenléte és a hialuronsav miatt.
A pattanásaimat is mintha gyógyítgatta volna, a nyugtató összetevői tényleg hatásosak voltak, viszont a folthalványítás terén nem igazán vettem észre semmit, de valószínűleg azért, mert még nem igazán vannak foltjaim.
Újravenném.

22 ÖSSZETEVŐ