KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon True Nutra Effects Miracle Glow Lightweight Cleansing Oil

Avon True Nutra Effects Miracle Glow Lightweight Cleansing Oil
2017. november 20.

Csodaszer!
Régóta koreai olajos lemosót használok, és imádom őket, nélkülözhetetlen az arcápolási rutinomban. Kicsit drágáknak tartom őket (egyetemista pénztárcám nézőpontjából), ezért mindig próbáltam az olcsóbb, de még mindig jó változatok után keresgélni, ezért folyton olajos lemosó keresésben vagyok.
Miután megtaláltam ezt a terméket a krémmánián, és olvastam a jó véleményeket, muszáj volt megrendelnem, főleg hogy a Kose cosmeport Deep Cleansing Oil - om fogyóban van. Ár szempontjából ez olcsóbb is, és nem kell várjak 2 hetet míg megjön.
A következőképp használom: száraz tenyerembe öntök, körülbelül egy borsónyit, (szükség szerint többet is lehet használni) és azt felviszem a száraz arcomra, ahol masszírozva leoldom a sminkem az arcomról és szememről. Utána pedig bevizesítem az arcom, az olaj tej szerűvé válik, masszírozom még, utána pedig leöblítem, és kész! Az arcomon semmi olajos érzés nem marad, a sminket eltávolítja, még a vízálló spirálom, meg a makacs fényvédőmet is, pont úgy, mint a Deep Cleansing Oil.
Imádom! Vegyétek, megéri kipróbálni!
Bárcsak pumpás kiszerelésben lenne kapható... De ennyi baj legyen csak.

Sajnos használata után könnyezik a szemem, ha behúnyom, nagyon irritáló érzést érzek a szemhéjam belsején és csak úgy ömlenek a könnyek, mintha hagymát szagoltam volna. Ezután megpróbálom kicsit óvatosabban használni a szemem körül, talán akkor már nem csíp. Egyelőre 4 csillag. :(

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2017. november 17.

Nagyon szeretem!
Elképesztően olcsó, jól tisztít, nem szárít, nagy a kiszerelése.
A koreai arcápolási rutin második lépéseként használom.
Biztos újra fogom venni!

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2017. november 12.

Meglepően tartós, evéssel sem igazán kopik, de szárítja az ajkakat.
Szerintem nem elég bő a színválaszték, és a csomagolása elég giccses, de azért 500 forintot megér!

Sajnos a zsíros ételeket nem igazán bírja, azok leoldják, a tegnapi pizza után hipp hopp eltűnt. Csodálkoztam is... Na de ennek ellenére nagyon jó termék!

20 ÖSSZETEVŐ

Callicarpa Japonica Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen