KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Alverde Eins Zwei Chai Ajakápoló

Alverde Eins Zwei Chai Ajakápoló
2018. február 22.

Nagyon finom az illata, kifejezetten érződik a tipikus indiai chai fűszerezés benne, a fahéj, kardamom. Igazán ötletes volt ilyet a piacra dobni.
Ami engem zavar, az a minősége, nagyon inog, talán még jobban mint a piros bogyós társa...a körömvirágos sokkal simábban tekeredik ki, nem mozog közben a plasztik, és szinte kétszer olcsóbb is.
Hidratálása rendben van, nem cserepes ajkakra, de azok megelőzésére kiváló.
Nagyon nyilvánvaló fehér réteget hagy az ajkakon, rendkívül sápasztó... Sajnos így csak itthon használhatom.

It's Skin Prestige Creme Ginseng D'escargot Krém

It's Skin Prestige Creme Ginseng D'escargot Krém
2018. február 17.

Gyengéd illata van, nem tolakodó. Hidratál, viszont nagyon nehezen szívódik fel, réteget képez az arcon, így a zsíros vagy kombinált bőrűeknek nem igazán ajánlom, csak esetleg éjszakára.
Néhány mintát használtam el, szóval érdemleges véleményt nem tudok írni, de az eddigi tapasztalataimat megírtam, hátha valaki hasznosnak találja. :)

Essence Get Picture Ready! Tartós Kompakt Alapozó

Essence Get Picture Ready! Tartós Kompakt Alapozó
2018. február 15.

Hát ez semmire sem jó sajnos. Kiárusításon vettem 350 forintért.
Az "alapozó" vagy micsoda, ami benne van rémes, semmit sem fed, beleül a ráncokba, kiemeli a száraz részeket, a szivaccsal nem is lehet használni.
A doboza viszont praktikus, hiszen tükör is van benne, na de tükörért és egy szivacs darabért (mert ami benne van egyenlő a nullával) nem éri meg az árát.

20 ÖSSZETEVŐ

Callicarpa Japonica Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen