KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. szeptember 20.

Az ára nagyon baráti, ezért is vettem meg, nem lett volna szükségem rá, nem használok alapozót, viszont itt annyira dicsérték, hogy nem tudtam ellenállni a kísértésnek.
Nagyon jó a fedése, mattra szárad, szóval kiváló a zsíros bőrűeknek, de a száraz bőrt sem bántja, nincs az a húzó, szárító érzés, amelyet más mattító termékeknél tapasztaltam.
Az kiszerelése is megfelelő, a kis üvege nagyon elegáns.
Nem tetszik benne az, hogy nagyon folyékony, és túl gyorsan beszívódik, mielőtt sikerülne eloszlatnom, és a másik, hogy a legvilágosabb árnyalat is sárgás beütésű a bőrömön, és oxidálódik is. Viszont egy kis kontúrral és pirosítóval meg lehet oldani, hogy a sárgaság ne legyen feltűnő.
Konklúzióként, ez egy nagyon jó termék, tökéletes formulával. Feltétlenül próbáljátok ki, ha akad megfelelő árnyalat!

Garnier Intenzív Hidratálás Bőrnyugtató Testápoló

Garnier Intenzív Hidratálás Bőrnyugtató Testápoló
2017. szeptember 20.

Imádtam ezt a testápolót. Illatmentes, istenien hidratálta a bőröm és másodpercek alatt beszívódott.
Sajnos az utóbbi években nem látom a drogériák/hypermarketek polcain, pedig szívesen újravenném, ő volt a kedvenc testápolóm.

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre
2017. szeptember 20.

Nagyon rég óta keresek egy olyan testápolót, amely illatmentes, és javarészt káros összetevőktől mentes. Örültem is amikor rátaláltam erre a termékre itt a Krémmánián, szaladtam a DM-be, és már a polcomon is volt.
Jól hidratál, táplálja a bőrt, selymessé teszi, és relatív gyorsan be is szívódik, aminek én személyesen nagyon örülök, hiszen utálom ha ragacsos vagy zsírosnak érzem a bőröm. Én ritkán testápolózok, inkább télen.
Ha elfogy, újraveszem, megéri az árát!

2 MÁRKA