KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dizabella01

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 7.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Legeslegjobb!
Gyorsan feloldja a sminkem, 1 pumpányi bőven elég még a nyakamra is, vízszerű állaga van, nagyon selymes, jól terül, gyengéden simogathatom le a spirált és a többi a sminket a kényes arcrészekről. Pikk-pakk le lehet öblíteni, és nagyon tiszta marad az arcom használata után. Persze azért habzó lemosót is használok :D
Tuti, hogy újraveszem, ez a legjobb, amit eddig próbáltam, és nem is drága! 6 hónapig biztos elég lesz, napi 1x-es használat mellett. (a Deep Cleansing testvére ennyi ideig szolgált hűen, viszont a Speedy verzió jobban bejön nekem)

Kosé Cosmeport Softymo Deep Cleansing Oil (régi)

Kosé Cosmeport Softymo Deep Cleansing Oil (régi)
2018. május 22.

Májusban rendeltem, és még csak a fele fogyott el, mindennapi használattal.
Én mindig csak 1 pumpányit nyomok, nekem az untig elég. A legmakacsabb sminket is lemossa, igaz, több ideig kell masszírozni, de lehozza.
A vízzel is nagyon jól keveredik, az emulziót pedig könnyen le lehet mosni, nem marad olaj nyom az arcomon.
Újravenném, az biztos. Szerintem nincs nála jobb, főleg ebben az árkategóriában.

Lemosás után, ha netalán a szemembe kerül (aminek azért elég nagy az esélye), homályosan látok 1-2 percig. A szemem viszont egyáltalán nem csípi.

Bioré Cleansing Oil

Bioré Cleansing Oil
2018. május 22.

Nagyon hatékony arclemosó olaj, pillanatok alatt feloldja még a vízálló spirált is. Vízzel való érintkezéssel tejszerűvé válik, és könnyen leöblíthető. Tényleg nem hagy zsíros réteget az arcon. Pattanásokat nem okozott, diszkrét illata van.
Az nem tetszik vele kapcsolatban, hogy 1 pumpányi nem elég az arcomra, ha meg 2 pumpányit használok minden alkalomkor, akkor nem lesz elegendő több mind 3 hónapra, így nem eléggé kiadós. A másik dolog, hogy ha sokat hagyom az arcomon, akkor kezdi csípni a szemem, de ennek ellenére nem vonok le csillagot, hiszen végzi a dolgát, és ha a smink feloldása után rögtön le is mosom, akkor nem csíp, viszont nem hiszem hogy újra veszem.
A Kose Cosmeport Deep Cleansing Oil jobban tetszett (annak ellenére hogy mindig homályosan láttam a használata után fél percig), ugyanily hatásos volt, de nem csípte a szemem, ha neadjisten még 2 percig nem mostam le, mert készültem beállni a tus alá. Ott szeretem lemosni az olajos lemosóimat, különben az egész kagyló fekete lesz :))))

Sajnos vissza kellett jönnöm, hogy lepontozzam, hiszen eléggé csípi kicsit a szemem... :( ja és nem kiadásos, szinte 2 pumpányi kell ahhoz, hogy leoldja a sminkem.

22 ÖSSZETEVŐ