KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dlmkvcs

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. november 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Glamglow Flashmud Brightening Treatment

Glamglow Flashmud Brightening Treatment
2016. december 31.

Szuper maszk! Körkörösen masszírozva viszem fel az arcomra, a benne lévő darabkák már akkor elkezdik a hámlasztást. Lemosás után egészségtől ragyogó, egységesebb kinézetű a bőrképem. A pórusaim is finomabbak, és az alapozó valami csodásan terül a bőrömön. A száraz bőrrészek hidratáltabbak, és baromi sima és puha az egész arcom. Szerelem! 😊

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2016. december 28.

Nagyon nagyon szeretném szeretni, de egyelőre még nem tudom. Használata után csodálatos, tiszta, ragyogó a bőröm, de az elkövetkező napon az arcom (azokon a részeken, ahol használtam a pakolást) tele lett baromi apró pattanásokkal, bár nem igazán látszik, de érdes tapintású a bőröm. Eddig kétszer tapasztaltam ezt a "kirügyezést", és mindkét eset előtti nap használtam a pakolást. Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy a pakolás idézi elő, mert mostanában ételallergia gondjaim is vannak, de mindenesetre elég durva, mert szteroidos gyógyszertári krémmel kell kennem, hogy a bőröm visszatérjen a normális állapotába. A pakolás második használata utáni kipattogás jóval csekélyebb mértékű volt, mint az első (az első valami brutális volt, a szám körül olyan szörnyen száraz volt, hogy nem bírtam mosolyogni), szóval remélem (ha ettől van) hozzászokik a bőröm és tudom szeretni. Egyelőre 3*. :S

GlamGlow Supercleanse Tisztító Arclemosó

GlamGlow Supercleanse Tisztító Arclemosó
2016. december 28.

Nagyon jó lemosó, bár azért mindennapi használatra nem javasolnám, mert brutál szétszárítja a bőröm. Heti 1-2 használattal is tökéletes tiszta bőrt tudok elérni. A leírás szerint száraz bőrbe kell dörzsölni, majd fokozatosan vizet kell hozzáadni, és akkor habbá alakul. Én egy picit máshogy használom; a már sminktől megtisztított száraz bőrömre felviszem, és rajta hagyom pár percig, mint egy pakolást, majd csak ezután adok hozzá fokozatosan vizet, és öblítem le. A pórusaimat nagyon szépen összehúzza, és nagyon jól tisztít, de amint már írtam is, eléggé szárít, szóval ezért -1*. Ennyi pénzért tökéletes lemosót szeretnék. :)

1 ÖSSZETEVŐ