KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

doradora8998

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Csipkebogyó Olaj

Aromax Csipkebogyó Olaj
2017. április 21.

Ekcémára hajlamos, száraz bőrömnek megváltás volt, mikor a neten bogarászva rátaláltam a csipkebogyó olajra. Nem tömíti el a pórusokat, táplál, a szárazságra gyógyír és a pirosságot is csökkenti. Esténként az egész arcomon alkalmazom. Az ekcéma szempontjából kedvező tavaszi/nyári időszakban, amikor a bőröm egészen a normál bőrtípusnak megfelelően viselkedik, akkor csak heti rendszereséggel teszek fel pakolás jeleggel, de a szemem alatt továbbra is minden este használom.

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2017. április 21.

Egy tubus elhasználása után biztos vagyok benne, hogy ezt a bb krémet normál, aprócska bőrhibákkal rendelkeződnek találták ki. Átlagos napokon, amikor sem szárazsági folt, sem ekcéma, sem pici pattanások nem gyötörnek, szuper. Könnyed, a színét is sikerült jól eltalálnom, viszont a fedése valóban közepes. Ezért a fent említett problémák esetén nem ehhez a bb krémhez nyúlok reggel.

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz
2017. április 21.

Óriási Hélia-D fan vagyok, így kissé elfogult is nyilván.... de a hatás magáért beszél. :-) A szuper érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömmel is bátran merem ajánlani a 'sorstársaknak' arctisztításra és sminklemosásra egyaránt. Gyengéd, finom illata van puha és tiszta érzetet ad az arcbőrömnek, és a korábban próbált termékekkel ellentétben a szememet sem irritálja. Tőlem 5 csillagot kap! :-)