KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DorothyHK

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick

Too Faced Melted Liquified Long Wear Lipstick
2018. november 4.

3 árnyalatot vettem akciósan, abból 2-nek a színével nem tudtam azonosulni, így csak egyet, a Melted Jelly Donut árnyalatot tartottam meg. Szerintem az ilyen fényes folyékony rúzsokat nem mindennapi használatra tervezték, legalábbis én nem tudom túl gyakran kihasználni. Ettől függetlenül mindig nagyon szívesen nyúlok hozzá, ugyanis finom az illata és az applikátorával is meglepően könnyen lehet dolgozni. Tartósságát illetően talán egy iciri picirit gyengébben teljesít mint a Melted Matte-ok. Nem szárítja az ajkat és nem ül bele az apróbb ráncokba sem.

Tarte Maracuja Oil

Tarte Maracuja Oil
2018. október 25.

3-as mini szettben vettem meg leginkább pont emiatt a termék miatt. Elég irónikus, hogy ezen termék lett számomra a legkevésbé szerethetőbb. Kezdjük azzal, hogy a nevéből kiindulva azt hittem valóban maracuja illatú. Ennek ellenére elég kellemetlen, mesterséges, talán műanyagra emlékeztető szaga van. Egy arcápolási termékről van szó amely kényeztető érzetet kéne ébresszen a használójában, de ezzel az illattal ezt lehetetlen elérni. Leginkább a szett hidratálókrémével keverve viszem fel és csak minimális mennyiséget használok belőle, ugyanis szeretném megelőzni az arcom túlzott zsírosodását/átfénylését. 2 pontot csak azért kap mert a kiszerelés a benne található kis pumpás mechanizmussal fantasztikus.

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder

Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
2018. október 24.

Kis kiszerelést kaptam tesztelésre a Glamour Beauty UK-től. Bár hatalmas volt a kezdeti öröm, idővel rá kellett jönnöm, hogy ezt a terméket inkább azoknak fejlesztették ki akiknek már amúgyis tökéletes (vagy ahhoz nagyon közeli) állapotban van a bőrük. Tapasztalatom szerint nagymértékben kiemeli a száraz bőrterületeket és a pattanásokat. Színét illetően valóban átlátszó - nem sápít és nem színezi a bőrt sötétebbre. Tényleg szép finishe van, nincs maszkos hatása. Lehet picit maradi vagyok de én ezzel a kiszereléssel nem tudok megbarátkozni, a kőpúderek alkalmazása sokkal gyorsabb és egyszerűbb számomra.