KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

DorothyHK

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2018. június 23.

Mivel a fehér bőrömhöz nehézkes olyan bronzosítót találnom amely nem túl sötét, úgy gondoltam, hogy a mini változat ideális lesz a termék kipróbálására. A mini méret ez esetben teljesen pozitív csalódás volt számomra, ugyanis biztos vagyok benne hogy legalább egy évig elegendő lesz. Ha el fogy, később is ebben a méretben fogom megvásárolni. Már jó pár hónapja használom és egyre inkább megszerettem - tényleg elég tartós és könnyű eldolgozni. Egyetlen negatívum, hogy a hozzá tartozó kefe teljesen használhatatlan (lehet a full size ecsete már jobb de ez olyan apró, hogy csak hosszas ügyeskedéssel lehet egyenletesen felvinni a terméket). Emiatt megvásároltam a benefit hivatalosan ehhez a termékhez szánt hoola bronzing ecsetét.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2018. június 23.

Korábban sosem éreztem szükségét highlighter használatának, aztán beszereztem egy mini the balm csomagot amelyben a Mary-Lou is benne volt. Csodás, szolíd ragyogást kölcsönöz az orcáknak! Olyan szép a fénye, hogy legszívesebben az egész arcomra rákenném. Egyetlen szívfájdalmam, hogy az én bőrömöm elég hamad elhalványul, 5 óra után már észre se lehet venni hogy volt rajtam highlighter. Emiatt nem vonok le egy csillagot mert valószínű, hogy egy setting spray vásárlása könnyedén megoldaná a problémát és tényleg nagyon imádom magát a textúrát és a színt.

Burberry First Kiss Fresh Gloss Lip Balm

Burberry First Kiss Fresh Gloss Lip Balm
2018. június 22.

A színe - Sweet Plum árnyalat - (és persze a márkához fűződő rajongásom) miatt vettem meg, majd mikor otthon leteszteltem csalódottan tapasztaltam, hogy bár több színben is elérhető a termék, teljesen mindegy melyiket vesszük meg hiszen az összes átlátszó. A kerámia applikátor hűsítő érzetet nyújt felvitelkor - bár el tudom képzelni, hogy egy erőteljesebb szín felvitelekor biztosan esélytelen lenne vele egyenletesen eloszlatni a terméket.
Kellemes viseletet nyújt viszont a hidratáltság érzete elég csalóka - amint letöröltem az ajkaimról a nap végén, fáradt, inkább száraz mint hidratált ajkakkal szembesültem.