dorottya96

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2018. szeptember 19.

Hű. Valahogy csak most jutottam el Thierry Muglerhez. Jövő hónapban költözöm egy másik országba, és új illat után vágyódom már most-amit majd oda köthetek. Tegnap próbáltam ki. Itt illatozik mellettem a papírcsík és még mindig csak azt tudom mondani, hogy hű. A leges-leges-legkedvencebb parfümöm MJ Decadence, ami teljesen én vagyok és ami örök darabja lesz a parfümös polcomnak. Azt semminek sem sikerült még letolnia a trónról, ahogy ennek sem. DE huszonévesen ezt az illatot nem is igazán lehet birtokolni. A Decadence is egy karakter, de közel sem olyan erős mint az Alien. Ahogy megszaglásztam egyből az ugrott be, hogy ehhez bizony kell a megfelelő egzisztencia és kisugárzás. Valószínű, ha megkérdeznék mi a legfeministább illat ezt válaszolnám. Annyira karakteres és közben elbűvölő. Nagyon tetszik, de vagy 5-10 évet kell rá várnom, hogy megfelelően viselhessem, amit nem is bánok. :)

Idő közben megkaptam az Alient, és még mindig nagyon különlegesnek tartom, de hogy hol fogom viselni fogalmam sincs. Vagy hogy fogom-e egyáltalán. Valószínű parkolópályára teszem. Egyelőre.

Jean Paul Gaultier Scandal

Jean Paul Gaultier Scandal
2018. szeptember 19.

Bevallom eddig csak egyszer próbáltam ki nyáron, de akkor olyan semmi extrának tűnt. Aztán most megkaptam. Nem is emlékeztem az illatára. Mivel most még melegebb az időjárás és ehhez egyáltalán nem passzol, így nem tudom még hányadán is állok vele. Kellemes, nem fejfájdítóan édes - hanem lágyan körülölelve. A bőrömön nagyon tetszik - azonban ruhàn nem. Ruhán furcsa mód édes kis semmiségnek hat - a csuklómon viszont él. Egyelőre 3 csillag, mert nem rossz. De még lehet nagyon megkedvelem.

Prokudent Med Sensitiv Szájvíz

Prokudent Med Sensitiv Szájvíz
2018. augusztus 25.

A 3. flakont veszem belőle. Amire kell, arra jó. Kevésbbé érzékenyek a fogaim-mikor kihagytam 2 hetet éreztem a hiányát. Biztos van nála jobb, de nekem egyelőre megfelel.