KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dorottya96

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2018. június 16.

Vagy egy éve kinéztem magamnak, azóta pedig minden egyes alkalommal megszaglásztam a parfümériákban. Kerülgettem, de sosem vettem meg. Majd az egyik munkám során megéreztem egy nőn. Vagy 10 méteres távolságban mindenki érezte. Bár a hölgyhöz nagyon nem illett. Ez az illat DÖG. Brutális hatósugarával csak még jobban meggyőzött és beleültette a bogarat a fülembe, hogy ez nekem nincs mese: kell.

Aztán egy krémmániástól beszereztem egy kis fújóst. (Majd egy másik kedves krémmániástól egy egész üveget) Alig vártam, hogy kipróbáljam milyen is rajtam. És azóta is csak egy szó jut eszembe róla: elképesztő. Ez tényleg szerelem. A megosztó illatok általában tetszenek, na de ennyire még egyik sem. Ez egy karakteres illat. Nem való személyiség nélküli, gyenge akaraterejű nőkhöz, ahogy a visszahúzódóakhoz sem. Ez kitűnik a tömegből és feltűnik az embereknek. Aki a háttérbe akar szorulni ne viselje. Ettôl függetlenül viszont bármelyik korosztályon el tudom képzelni, ha valakinek elég erős személyisége van hozzá és nem engedi, hogy elnyomja a pafrüm. Ez egy jelenség. Nem csoda, hogy megosztó. Kisestélyi, bőrkabát és kalap amivel nagyon összeillik. Extra!

Update: A napokban Olaszországban jártam, és ez az illat mesésen odaillik. Nyüzsgő terek mellé, bájos emberek közé hozza a feelinget. Plusz egy kedves emléket gyűjtöttem A Parfümömhöz. Szeretem.

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2018. június 1.

Nem rossz-nem rossz, de nyárra túl sok. Olyan tipik dove tudfürdő

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. május 13.

Eddig tetszik!
Tulajdonképpen az ajkaim miatt vettem, mert sima cukorral szoktam olykor radírozni, de a durvább szemcsék miatt nem volt túl megfelelő erre a célra. Gondoltam fél áron miért ne. Vaciláltam, hogy melyiket is válasszam a 3 típusból, végül emellett a kakaós mellett döntöttem. Ajakra tökéletes. A bőrömön egyre több a száraz rész, testesebb arckrémeket meg nem visel el, úgyhogy kifejezetten örülök, hogy a száraz részeimen segít. A hámlasztás nekem annyira nem jött be, maradok a radíroknál és ez teljesen jó a célra. Amit kell leszed, a bőrömet puhítja-az illata is jó. Nem csodaszer, de ez a mennyiség rengeteg ideig elég lesz.