KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ducababy

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2014. november 16.

Sajnos az itteni viztol nagyon kiszarad az arcborom, piros foltok jelentek meg rajta. Igy gondoltam kiprobalom ezt a termalviz spray-t, s tokeletesen mukodik :) borradirozashoz is ezt hasznalom, elotte egy pici s utana ezzel torlom le a boromet. Krem ala is hasznalom, ha szarazabbnak erzem a borom. Nagyon meg vagyok vele elegedve! :)

A'kin Lavender & Rose Antioxidant Facial Night Creme

A'kin Lavender & Rose Antioxidant Facial Night Creme
2014. november 8.

Nagyon szeretem ezt a kremet. Jo illata van, nem nehez krem, azonnal beissza a borom, (telen eleg szaraz), szinte azonnal erzem a hatasat, mintha felpumpalnak mindenfele csodaszerrel :) a borom. Jelenleg csak ezt a kremet hasznalom estenkent es megis pihe puha a borom egesz nap es erzem, h hidratalt. Visznylag keves is eleg belole, de azert az ara lehetne alacsonyabb.

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2014. augusztus 10.

Sikerult beszereznem, mert nagyon kelendo itt :) kiprobaltam, es szuper! Nagyon keves eleg belole, selymes borfelszint varazsol es a porusokat tenyleg eltunteti :) meglepodtem, tenyleg mukodik! :)

Azt meg jeleznem, h egy hasznalat utan - de abszolut nem sminkelem magam, egyebkent- 2 hetig, apro kis piros pottyok leptek el az arcomat... Szval azota nem hasznaltam