KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dunaimano

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. január 19.

Sok pozitív vélemény után én is megvettem végül. Első benyomásaim alapján nagyon szupira értékeltem még magamban. Most így egy pár hét után már van néhány észrevételem.
Nagyon szépen fed, tény és való, pattanások, hegek, pirosságok ellen kiváló. Ugyanakkor szárít is, összehúzza az érintett területet, ez pattanások ellen talán pozitívum.
Szem alá nem ajánlom, ahhoz nagy sűrű, és a szárító hatása miatt pár óra múlva ráncosnak tűnik a bőr (pedig felkenéskor még nem volt az!).
Sajnos nekem elsődlegesen a szemeim alá kéne, de nem bánom ettől függetlenül a megvételét, mert gyönyörűen fed tényleg és a néhány pattanásomra tökéletes. Viszont a kiszerelés hatalmas ahhoz képest, hogy 6 hónapig használható fel mindössze! Nem tudom elképzelni hogy el fog fogyni ennyi idő alatt.

Veet Szőrtelenítő Krém Normál Bőrre

Veet Szőrtelenítő Krém Normál Bőrre
2018. január 18.

Ez volt az első szőrtelenítő krémem. Kifejezetten bikinivonalra használom, nem pattogok ki tőle ellenben minden más szőrtelenítési módszerrel. Tökéletesen eltávolítható a szőr vele, viszonylag gyorsan, bár ez a krémes dolog nekem kicsit macerás. Jó illata van, könnyű használni, jól működik, nem irritál.

Philips Satinelle Epilator HP6400

Philips Satinelle Epilator HP6400
2018. január 18.

Én is egy ilyen epilátor boldog tulajdonosa vagyok, 5 éve. Nekem még soha nem volt vele műszaki problémám, nem kellett cserélni sem kábelt, sem fejet, semmit. Általában is nagyon szeretem a Philips termékeket, rendkívül jó minőségűek kedvező áron. Ez az epilátor is ilyen. Tényleg hangos, de ez csak akkor tűnik fel, ha használtál már halkabbat is. :A szőrt gyönyörűen eltávolítja, itt-ott szőrbenövéseim lettek ugyan, de ez epilálás után azt hiszem valamennyire elkerülhetetlen. Kb. 30 perc alatt mindkét lábam teljesen szőrteleníteni tudom vele. használom a karomon, hónaljamon is, ritkábban intim területen. Könnyen tisztítható, egy erre szánt fogkefét szoktam használni. A kábelem pedig extrém hosszú, azzal sincs gond, hogy nem érne elég messzire. Biztosan léteznek a piacon jobbak is, de ebben az árban szerintem ez nagyon tuti.