KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dunaimano

1905 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

1905 pont

Regisztráció dátuma: 2014. május 10.
Bőrprobléma: -

Nature Box Makadámdió Tusfürdő

Nature Box Makadámdió Tusfürdő
2018. október 14.

Nos sajnos mire a rossmannba értem, a glamour csoda eltűntette az összes sárgabarackosat előlem. Nemhiába, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki a kuponoknak megörülve célzottan kereste ezt a terméket a polcokon. Én most próbáltam ki, nagy reklám és jó vélemények veszik körül a márkát. A fennmaradó illatok közül ez tetszett a legjobban. Tényleg nagyon jó illata van, pont jól teszi a dolgát, mint bármely másik tusfürdőm csak talán egy kicsit hosszabb ideig érzem a bőrömön. Összességében nem egy csodaszer, kicsit drága is, szerintem max egy barackosat fogok még kipróbálni valamelyik újabb kuponos kedvezménnyel, de egyébként nem fogom újra vásárolni.

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2018. október 14.

Gyorsan zsírosodó hajamra keresem A sampont. Kétnaponta mosok hajat, de sajnos a második napon sokszor vállalhatatlan, mindenféle trükkökhöz folyamodok hogy ne látszódjon annyira (száraz sampon, befont haj, stb.) Emellett a legtöbb zsíros hajra szánt sampon annyira szárítja a fejbőrömet, hogy borzasztóan viszket, időnként ki is pattog. Eddig a legjobban egy Schauma sampon vált be, itthon tartok belőle pár tubust mindig, de még kísérletezgetek, hátha megtalálom az igazit. A nagy hype miatt próbáltam ki ezt a sampont. Összességében szépen tisztítja a fejbőrömet, de ez is szárítja és irritálja kicsit. Nos kíváncsi vagyok, hosszú távon milyen hatást tud produkálni, egyelőre nem várok tőle sokat, eddig nem nyújtott többet mint az előző samponom, sőt annyit se. Ez így nekem négyes, aztán majd ha nagyon megszeretem, és kiderül hogy egy csodaszer, jelentkezem!

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2018. október 14.

Kémiai hámlasztás terén újonc vagyok, most kezdtem ezzel a termékkel másfél hónapja. Hatalmas élmény látni, ahogy a kombinált bőrömről eltűnnek a mitesszerek. Egyik délutáni nyomkodás után gyakorlatilag nincs is többé eltömődött pórus az arcomon: heti 5x használom (heti 2x g&g aha hámlasztózok), nagyon szépen rendben van az arcom. Mostmár csak menzesz előtt jelent meg egy-két pati :) Nagyon ajánlom mindenkinek, akinek mitesszeres, tág pórusú bőre van!