dundicat

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Bio Paradió és Bio Rozmaring

Alverde Korpásodás Elleni Sampon Bio Paradió és Bio Rozmaring
2018. szeptember 16.

Egész jó sampon. Nem értek egyet az alattam szólókkal, nekem egyáltalán nem kell belőle többet használni, mint bármelyik samponból, és szerintem szuperül habosodik, natúr létére talán kicsit túlzottan is. Az viszont igaz sajna, hogy szárítja a hajvégeket. Ezzel együtt mégis szeretem, használok hozzá kondícionálót is, igy a szárazság is mérséklődik. A fejbőrömnek semmi baja nincs tőle, és a korpát sem engedi visszatérni. 2-3 naponta kell újramosni. Az ára igazán baráti.

Cosmia Kondicionáló Természetes Argánolajjal

Cosmia Kondicionáló Természetes Argánolajjal
2018. szeptember 13.

Meglepődtem, hogy van ilyesmi az auchanban, de kellemes meglepetést okozott a használata is. Puha, szép esésű a hajam, jót tesz a hullámos fürtjeimnek. Elkapott engem is a szilikonmentes láz, aki szintén abban van, érdemes egyszer kipróbálnia. Csak a hajvégekre teszek, mert alapvetően gyorsan zsírosodik a hajam, de igy beválik. Akcióban szokott lenni (értékcsökkent termékek közt kell kutakodni), kb 300 ft-ért hozzá lehet jutni. Annyiért meg tényleg szuper.

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2018. szeptember 8.

Régóta szemeztem vele, a vélemények meggyőztek, hogy beruházzak rá. Kicsit zsíros a bőröm, és folyton kipattogok ha közelegnek a piros napok. Most egy bő hónap használat után azt mondom, tényleg sokat segít, szép, egységes a bőröm, puhábbnak is tűnik, és átment a pattanás teszten is. Tényleg sokkal kevesebb jött ki, és a gigantikus pórusaim is összehúzza. A bőröm szereti, nagyon hamar teljesen beszívja. Jó szívvel ajánlom, mert amit ígér, azt teljesíti is, és szerintem a minőségéhez képest nem is túl drága. Az állatkísérletmentesség + pálmaolaj mentesség pedig csak hab a tortán!