KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

dundicat

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Remington D5220 Hajszárító

Remington D5220 Hajszárító
2018. november 14.

Göndör hajúaknak kötelező! Évek óta kínlódom a száraz, töredező, isten csapása hullámos hajammal. Akinek hasonló gondja van, javaslom, hogy szerezzen be egy diffózoros hajszárítót, mert csodákra képes!! Meg kell tanulni használni, nekem a youtube segített sokat, de hamar belejön az ember, és tökéletesen begöndöríti és szépen tincsesen szárítja a csúnya hullámos hajat. Ez a példány pedig még olcsónak is számít a piacon. Nagyon ajánlom, göndörödő hajú sorstársaim :)

Signal White Now Fogkrém

Signal White Now Fogkrém
2018. október 28.

Szerintem is csodás! Kicsit fehérebbek a fogaim, pedig rengetek kávét iszom. Az ínyem érzékeny, de olyan ritka a fogkrém ez, amitől nem vérzik. A párom használta, én meg rákaptam vele, és már én is szeretem :) Megfelelő mosási technikával és egy jó fogkefével egész sokat tud javítani a fogak színén.

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2018. október 28.

Van egy csomó színem belőle. Mindegyiket 2 rétegben kell felkenni, kb 3 nap után megkopik, és lepattogzik. Ezen lehet segíteni bármilyen átlátszó fedőlakkal, úgy lenövésig bírja. 45 percet simán rá kell szánni, hogy mindkét réteg + a fedő is megszáradjon. A szinei szépek, és igazán széles a választék. Csomó féle lakkot kipróbáltam már, és a kétszer ilyen drága lakkok is pontosan ennyit tudnak, szóval szerintem ez éri meg leginkább. Azzal is számolni kell, hogy kb 4-5 hónap alatt besűrűsödik, és használhatatlan lesz, igy nem egy hosszú távú befektetés.