dundicat

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Kräuterbad Eukalyptus

Balea Kräuterbad Eukalyptus
2019. február 22.

Annyira adnék neki egyel jobb jegyet, mert remek habot csinál, szépek az összetevők is, és meglepően olcsó. Viszont én az illatát csak addig érzem, amíg beleöntöm a fürdővízbe, és aztán volt-nincs eukaliptusz. Remek ötlenek tartom, hogy létezik habfürdő ilyen illattal, és bárcsak ez lenne a megfázás elleni csodaszer, de sajnos ez így csak egy simán jó habfürdő marad a számomra.

Yves Rocher Matt Hatású Prémium Rúzs

Yves Rocher Matt Hatású Prémium Rúzs
2019. február 13.

156 és 152 árnyalat is megvan. Egyszerre vettem őket, kb 1500 ft-ért, akciósan, szerintem ennél többet nem is ér. A csomagolása nem túl esztétikis, elmegy kategória. A rúzs maga nem mattul rendesen, egyszerűen nem értem, hogy miért nem lesznek matt hatásúak a mattként árult rúzsok, rengeteg terméknél tapasztalom ezt. A színe viszont szép, erőteljesen, igazán dögös árnyalatokban lehet kapni, szóval akit nem zavar, hogy nem matt, csak egy incifincit matt szerű, annak ajánlani is merném. Szerintem nem 4000 ftnyira tartós, kb annyit tud, mint bármelyik drogériás saját márkás rúzsom. Egy-két óra, talán egy kávé, evésről viszont ne is álmodjunk vele:)

Alverde Naturzauber Matt Rúzs

Alverde Naturzauber Matt Rúzs
2019. február 13.

Sajna ez nekem nem vált be. Azért vettem matt rúzst, mert csak a matt rúzst szeretem, hát ez egyáltalán nem az. Tartóssága is tragikus, nekem simán lejön a fele ha iszom egy pohár vizet. Aki jó matt rúzst keres, válassza inkább az alverde mat lipstick rúzsceruzáját, mert az tényleg szuperjó! Ezt is csak azért vettem meg, mert azzal jo tapasztalataim voltak, de sajnos nem jött be a számításom :/