dynah13

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Málnás Waschpeeling

Balea Málnás Waschpeeling
2018. augusztus 26.

Nagy Balea-fan vagyok, de ez nem jott be sajnos. Imadom az edes illatokat, de ennek olyan mu malna szaga van, hogy nem tetszett. Maga a radirozo hatasa rendben van, de eleg nehez lemosni. Akinek bejon az illata, az hasznalja batran :)

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. augusztus 26.

Artisztitasra, frissitesre jo, de sminkeltavolitasra nekem nem igazan valt be. En anyukamtol kaptam, el is hasznaltam, de nem hiszem, hogy megvennem, a niveanak vannak nagyon jo kendoi, azokat szoktam megvasarolni. De az illata ennek is kellemes, es fel lehet hasznalni, ha mar megvan :)

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajmentes
2018. augusztus 26.

O volt a legjobb baratom, mindg itthoni sminklemosaskor, mind fellepeseken es fesztivalokon! Nekem nagyon bevalt, konnyen le tudtam mosni vele a sminkem, nemcsak a szememrol, hanem a ruzst is ezzel tavolitottam el (fellepeseken elofordult, hogy 2 szam kozott ruzst kellett cserelni, ilyenkor ezzel a termekkel pillanatok alatt leszedtem az elozot).
Nagyon sajnalom, hogy mar nem lehet kapni :( Remelem egyszer meg visszater! Ar-ertek aranyban szerintem verhetetlen, es meg hordozhato is!