KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Edina92

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Photoderm After Sun Napozás Utáni Testápoló

Bioderma Photoderm After Sun Napozás Utáni Testápoló
2018. április 13.

Nyaralás alatt/után használtam mert elég hamar elkezdett lehámlani a barnulásom és semmilyen testápoló nem segített. Igaz, hogy kicsit borsos az ára, de ahhoz képest mennyiségben és minőségben teljes mértékben megéri. Én már a mindennapokon is használom úgy mintha normál testápoló lenne mert semmi sem hidratálja úgy a bőrömet mint ez a krém. Szóval annak is ajánlom aki egy igazán jó testápolót keres a száraz bőrére.

Aperisana Gél

Aperisana Gél
2017. december 13.

Nem aftára szoktam használni, hanem kirepedezett / elrágott ajkakra és arra is tökéletes. Este jól bekenem valamelyik ajakbalzsammal majd rákenem ezt a gélt, kicsit összemasszírozom és reggelre pihe puha lesz, plusz ha volt rajta elrágás (rossz szokás) azt is eltünteti egy éjszaka alatt.

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk

dr. Organic Snail Gel Csigagél Maszk
2017. október 3.

Kis extra kényeztetés alkalmából beruháztam egy dupla tasakra belőle. Én értem, hogy bőrmegújító hatású de azért nem kéne leégetnie az egész arcomat a hatóanyagával. Mikor fölkentem még nem éreztem semmi különöset, viszont úgy 3-5 percre rá iszonyatosan viszketni és égetni kezdett, és mire gyorsan sikerült lemosni addigra úgy néztem ki mint aki erősen odakozmált a strandon. Nagyon nehezen múlt el, és utána nem volt sokkal szebb a bőröm. Fájó szívvel de kidobtam a maradékot is és a másik tasakot is. Nekem nem vált be sajnos.