KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Edina92

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. augusztus 2.

Nyaralás alatt végig ezt használtam, nagyon finom édesen frissítő illata van, nekem zuhanyzás után is megmaradt a bőrömön az illata, valamint nem szárít ami megint csak plusz pont. Ár-érték arány is teljesen megfelelő. Ötös! :)

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske

Balea Soft&Clear Anti-Pickel Peel Off Maske
2017. április 15.

Megláttam az üzletben és gondoltam kipróbálom mivel csak 199Ft volt. Fölkenése könnyű, kicsit lassan száradt, viszont leszedni egy rémálom volt. Letépte a fél fejemet is, az összes kis arcpihét amim volt azt is kitépte, ráadásul emiatt ki is pirosodott erősen az arcom körben. Nem éreztem azt a hűűde tisztaságot és frissességet a használata után, szóval nekem nagyon nem vált be ez a termék sajnos.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2016. november 9.

Itteni vélemények alapján vásároltam meg a terméket, plusz láttam, hogy ajándékba jár hozzá korrektor is. Nagyon jó kis termék, tényleg egész nap matt marad az arcom, nem fényesedik át, nem pereg le a bőrömről, nem kenődik el, amint megszárad ott marad a helyén egész nap. Nálam általában bármelyik alapozó nagyjából 2-3 óra alatt már teljesen átfényesedik de ezzel az alapozóval most végre ez nem fog megtörténni. Emellett a pirosodásra hajlamos almácskákat is szépen elfedi ugyan úgy egész napra. A mellé kapott korrektor is szépen illeszkedik bár azért rendesen fixálni kell púderral picit talán a szem alatt összegyűlhet a kis ráncocskákba de ez könnyen kiküszöbölhető. Az üvege nagyon szép kifinomult, kicsit nehézkesebb az adagolása mint egy sima pumpás üvegnél de ez az értékéből úgy sem von le. Színét tekintve nekem a legvilágosabb kell belőle ami talán egy leheletnyivel sötétebb a bőröm színénél de emiatt nem kelt maszkhatást és az államnál sem válik el az eredeti színemtől megfelelő alapos eldolgozás mellett.