eeraa

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask
2018. július 23.

Első koreai kozmetikum, amit kipróbáltam és imádom! Kicsit aggódtam, hogy valóban működni fog e a bőrtípusommal... előtte a PAULA'S CHOICE
RADIANCE Renewal Mask-ban elég nagyot csalódtam. De szerencsére nagyon jó, enyhén ragacsos viszont a másikkal ellentétben tényleg beszívódik egy idő után, és alvás közben sem zavaró. Másnap gyönyörű, hidratált és puha bőrrel ébredtem minden alkalommal. Már egy hónapja használom minden második este és eddig nem okozott csalódást.

Paula's Choice Radiance Renewal Mask

Paula's Choice Radiance Renewal Mask
2018. július 23.

A leírás az INCI és a sok pozitív vélemény után gondoltam kipróbálom. A 15ml-es változatát vettem meg, ami 5 alkalomra is bőven elég volt. Hetente egyszer, este használtam a rutin utolsó lépéseként és csak másnap reggel mostam le. Az állaga géles, könnyen kenhető, de nekem túl ragacsos volt, alvás közben zavart és egyáltalán nem száradt meg. A hatásával elég vegyes érzéseim vannak, elméletileg minden bőrtípusra lehet használni... Nekem 5 alkalomból kétszer volt szép a bőröm másnap, valóban puha, hidratált bőrrel ébredtem. Azonban a maradék három alkalommal több, nagyobb pattanás jelent meg az arcomon. Pedig nagyon ritkán pattanásos az arcom, ez a maszk pedig csúnyábbakat hozott ki mint eddig bármi.
Örülök, hogy nem vettem meg a nagyobb és méregdrága kiszerelést.

Eco Cosmetics Napozás Utáni Tusfürdő

Eco Cosmetics Napozás Utáni Tusfürdő
2018. május 18.

Nyáron nagyon kellemes tud lenni, mert extrán hűsítő, szinte fáztam a zuhany alatt. Az állaga kicsit zselére emlékeztető, könnyedén el lehet oszlatni. A leírásának megfelel, nem okozott írritációt, jó társ a nyaralásokon. Az illata nekem kicsit erős ezért -1 csillag.

3 ÖSSZETEVŐ

Dimethicone / Dimethicone Crosspolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen