KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eeraa

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Eco Cosmetics Napozás Utáni Tusfürdő

Eco Cosmetics Napozás Utáni Tusfürdő
2018. május 18.

Nyáron nagyon kellemes tud lenni, mert extrán hűsítő, szinte fáztam a zuhany alatt. Az állaga kicsit zselére emlékeztető, könnyedén el lehet oszlatni. A leírásának megfelel, nem okozott írritációt, jó társ a nyaralásokon. Az illata nekem kicsit erős ezért -1 csillag.

Hylamide Booster Sensitive Fix

Hylamide Booster Sensitive Fix
2018. május 17.

A HYLAMIDE BOOSTER LOW-MOLECULAR HA szérummal használom együtt vagy felváltva. Az állaga kicsit lágyabb, vizesebb, gyorsan beszívja a bőröm és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nem irritál, nem csíp, kellemesen frissító hatása van. Nekem sokat javult a bőröm minősége mióta használom őket, együtt szép eredményeket értek el. Kb. fél évig elegendő ha reggel és este is használom. A pipettával egyenesen a bőrömre szoktam 2-3 cseppet felvinni utána a kezemmel oszlatom el. Összeségében szerintem jó termék, csak türelmesen és rendszeresen kell használni és az idő meghozza az eredményét.

NYX Studio Perfect Primer

NYX Studio Perfect Primer
2018. május 17.

Nekem a zöld változata van meg mert nagyon kíváncsi voltam, hogy valóban segít e a pirosságon. Az állaga nagyon lágy, csúszós. Használat előtt mindenképpen érdemes kicsit felrázni, hogy összeálljon, különben egy enyhén vizesállagú trugyit kapunk. Elég belőle keveset használni mert nagyon könnyedén szétterül az arcon, bársonyos puhaságot hagyva maga után. A pirosságot enyhén fedi, de az utána következő alapozóval vagy színezett hidratálóval együttműködve szép és tartós a végeredmény. Hosszabb napokra szoktam használni hétközben, és estig bírja a sminkem. Nem irritál, nem csíp, olyan mintha nem is lenne semmi a bőrömön. Nekem 4 csillag, mert az összetevőlistája nem az igazi, de összeségében megfelel a leírásának, ár-érték arányban is megéri.

3 ÖSSZETEVŐ

Dimethicone / Dimethicone Crosspolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen