KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

ElisabethStonem

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. március 30.

Sziasztok, a napokban vettem meg ezt az alapozót, és gondoltam megírom az észrevételeimet vele kapcsolatban. Az én bőrömről annyit kell tudni, hogy egyáltalán nem zsírosodik inkább száradásra hajlamos, így olyan alapozót kerestem, ami nem emeli ki a száraz részeket ha épp van olyan.

Én a DM-ből vásárolt Ebelin-es kis rózsaszín beauty blender hasonmással szoktam felvinni, először bevizezem a kis tojáskát, óvatosan kinyomkodom belőle a vizet aztán rányomok az alapozóból és aztán szétdolgozom az arcomon. Nagyon jó a fedése, korrektort sem használok alá, bár nekem szerencsére amúgy is csak nagyon ritkán kell korrektor, én inkább az egyenletesebb arcszín elérése miatt használok alapozót, arra tökéletesen meg is felel. Korrektort inkább csak az orrom körüli pirosság halványítására szoktam használni, de ezzel az alapozóval nem kell, mert nagyon jól tette ott is a dolgát. Frissen felvidve kissé fénylik az alapozó de egy-két perc alatt megszárad és akkor már tőkéletes az állaga. Tartósnak tartós, de azért azt a 25 órát ami fel van rajta tüntetve egy kicsit sokallom, hiszen ki hagyja magán az alapozót 25 órán keresztül?

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2017. március 13.

Imádom! Olyan kis cuki :D Használat előtt bevizezem és minden használat után kimosom belőle az alapozót. Nagyon jó puha :)

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette

Catrice Prime And Fine Professional Contouring Palette
2017. március 12.

Nekem még sikerült beszereznem. Még csak 2-szer próbáltam, de tetszik :)