KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emci

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2017. február 19.

Szerintem borzalmas termék....eszméletlenül porolnak a színek, főleg a fémesek. Két matt szín van benne, amiknek nulla pigmentáltságuk van. Soha nem a szemhéjra kerülnek a színek, hanem egy cupákba a szem alá...kritikán aluli...építeni se lehet a színeket.
Kezdőknek semmi szín alatt nem ajánlom, ha lehetne 0 pontot adnék rá!

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej
2017. február 15.

Illatmentes kozmetikumokra való áttérés után, szerettem volna legalább egy testápoló dolgot ami még illatos, de mégsincs telenyomva illóolajokkal így rá esett a választásom. Masszív tubusa, és jól záródó kupakja ,,törésállóvá teszi" :DD
Nem köpi ki a terméket, a felesleget pedig visszacuppantja. Krémes, jól kenhető állagú. MADÁRTEJES illatú, ahhh nagyon finom... az én bőrömön pár órán át megmarad.
Hálaistennek nem habzik, nincs szükségem további habzó anyagonra, besokkaltam tőlük....
Megvagyok elégedve a hidratáló hatásával, ugyan nem hiperszuper, de ,,jobb mint a semmi".
Gyors zuhanyzás után a meleg víz alatt kellemes eloszlatni...rohanós reggeleken nagy hasznát fogom venni!
Kiadós adag szóval az árát bőven megéri.

Balea Feuchtigkeits Spülung Pfirsich & Cocos

Balea Feuchtigkeits Spülung Pfirsich & Cocos
2017. január 21.

Nem bántam meg, kerestem egy szilikonmentes jó-ár érték arányú hajbalzsamot és rá esett a választásom....
Azt meg kell hagyni nagyon olcsó, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de meglepetést okozott.

Először is az illata kellemes, másnapra még megmaradt az illata a hajamban. Állaga a szokásosnál folyósabb, de nem folyik szét a tenyeremben.
Könnyű eloszlatni a hajvégeken, kellemesen puha tapintásúvá teszi a hajamat, és utána könnyű kifésülni. Nem nehezíti el és nem is zsírosítja a hajat, de ugyanakkor kellően hidratál.

Összeségében jó termék, most használom a második flakonnal de találtam egy jobb alternatívát.