KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Emci

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok
Korcsoport: < 18

Balea Professional Ansatz + Spitzen Balzsam

Balea Professional Ansatz + Spitzen Balzsam
2017. augusztus 20.

Baleás hajbalzsamok közül talán az egyik legjobb, és árban is baráti, ami nem meglepő a márkától.

Nagyon jó állaga van, kicsit vizesebb (nem úgy, mint a szilikonos társaik), könnyű eloszlatni a hajvégeken. Illatáért vagyok oda meg vissza, hihetetlenül kifinomult és TARTÓS, egy-két napig még éreztem a hajamon.
Könnyen kifésülhető, puha lesz tőle a hajam, azt nem tudom, hogy mennyire tolja ki a hajzsírosodásának menetét, de az biztos, hogy nem zsírosodott könnyen tőle a hajam.

Ha valamiért az illatáért és annak tartósságáért egészen biztosan megéri az árát! Én mintát próbáltam a termékből, 200 ft körül lehetett az ára.

Lovely Dark Nude Make Up Kit

Lovely Dark Nude Make Up Kit
2017. február 19.

Szerintem borzalmas termék....eszméletlenül porolnak a színek, főleg a fémesek. Két matt szín van benne, amiknek nulla pigmentáltságuk van. Soha nem a szemhéjra kerülnek a színek, hanem egy cupákba a szem alá...kritikán aluli...építeni se lehet a színeket.
Kezdőknek semmi szín alatt nem ajánlom, ha lehetne 0 pontot adnék rá!

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej
2017. február 15.

Illatmentes kozmetikumokra való áttérés után, szerettem volna legalább egy testápoló dolgot ami még illatos, de mégsincs telenyomva illóolajokkal így rá esett a választásom. Masszív tubusa, és jól záródó kupakja ,,törésállóvá teszi" :DD
Nem köpi ki a terméket, a felesleget pedig visszacuppantja. Krémes, jól kenhető állagú. MADÁRTEJES illatú, ahhh nagyon finom... az én bőrömön pár órán át megmarad.
Hálaistennek nem habzik, nincs szükségem további habzó anyagonra, besokkaltam tőlük....
Megvagyok elégedve a hidratáló hatásával, ugyan nem hiperszuper, de ,,jobb mint a semmi".
Gyors zuhanyzás után a meleg víz alatt kellemes eloszlatni...rohanós reggeleken nagy hasznát fogom venni!
Kiadós adag szóval az árát bőven megéri.