KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

emeseee6

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline SuperStay Eraser Rúzs Eltávolító

Maybelline SuperStay Eraser Rúzs Eltávolító
2018. november 20.

Na ez KÖTELEZŐ mindenkinek,aki szereti és sokat használja a Maybelline tartós rúzsát!!! (Vagy szerintem akár más hipertartós rúzst is) Ez előtt csak a kék tégelyes nivea krémmel bírtam leszedni,ami legalább 4 körös volt,macera és időigényes. Ezzel csak átfutom 2-3x lent és fent,összedörzsölöm az ajkakat,és zsepivel letörlöm. Elsőre lejön a 95%,max a kontúroknál marad egy kicsi. Hiperszuper,imádom. És nagyon olcsó,szerintem dupla árért is megérné. Igazából bármennyit hajlandó lennék fizetni érte :D 10 csillag

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP

Juicy Couture Viva La Juicy Gold Couture EDP
2018. november 17.

Ezt az üveget kb Győzike inspirálta :D A beltartalom elég jó,semmi kiemelkedő,kellemes,a mai trendekbe teljesen illeszkedő. Ha kapnék elhasználnám,de meg nem venném magamnak.

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif'eyes 12 Colours Eye Contouring Palette
2018. november 10.

A Spice van meg,nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletesen lehet vele szemhangsúlyos sminket csinálni,illetve a szájhangsúlyost kiegészíteni. Nem porzik (vagy csak icipicit) jól pigmentált (egy jó alappal főleg),nem mászkál stb. Szerintem életem végéig elég lesz,még úgy is,hogy mostanság csak ezt használom. Nagyon megéri azt a 15 eurót.