emeseee6

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2019. január 30.

Jó ajakápoló,bár nekem kb mindegyik működik ,főleg nem extrém körülmények között :D A metholosságától hülyét kapok,de már megszoktam,szívesen használom. Olcsó és tuti jó sokáig elég lesz.

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour
2019. január 28.

Dance with me az enyém. Gyönyörű szín,imádom. A formula jó,olyan hipergyorsan nekem nem szárad,pont kényelmes. Nem szárítja az ajkam,kényelmes viselet,mintha semmi nem lenne ott. Ez így szép meg jó,elégedett is vagyok vele,és szívesen használom,DE olyan nagyon tartósnak egyáltalán nem mondanám,evésnél lazán lekopik a belseje,jobban mint a Maybelline. Ha vigyáz az ember kicsit,akkor nem lesz vállalhatatlan,és könnyen javítható. Ajánlom a terméket,de csak azoknak,akiknek nem okoz nagy érvágást kiadni ezt az összeget. Én fogok még venni,mert gyönyörű színek vannak,de ha spórolnom kéne rá,akkor nem ezt venném. Teljesítményre 4es,ár-érték arány viszont csak 3.

Na persze nyilván vettem még :D A carnivoroust,mert teljesen beleszerettem. Kb ugyanaz igaz rá,de a színért teljesen odavagyok. Sötét burgundy ,mármár sötétbarnának látszik,de mégis ott van a piros/vörös is. Szenzációs egy szín.

MAC Shiny Pretty Things Face Compact

MAC Shiny Pretty Things Face Compact
2019. január 28.

A sötét van meg. A highlighterről írtam korábban,elmegy kategória. A pirosító egy álom,rezes közepes lazacos,fene tudja :D szín,nagyon jól áll a sötétebb bőrömön,szuper minőség,tartós 5*(és új távlatokat nyitott nekem,mert amúgy mindig szilva vagy burgundy pirosítót használok:D),a bronzer is szuper,pigmentált,kontúrként is használható. Kb 10ezer ftnak megfelelő összegért vettem leárazva,nagyon nagyon megérte.