KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

emeseee6

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. október 23.

2-3 euróért dobálták az Auchanban,mit veszthetek alapon kipróbáltam. A színe megfelelő lenne,egész kellemes viselet stb,de ugyan csak otthonra kentem fel kb 1 órára próbaképp ,másnapra kijött 2 ilyen nagy kemény kinyomhatatlan pattanás. Ez a legrosszabb rémálmom tinikorom rettenetes pattanásgondjai miatt,úgyhogy soha többet nem fogok hozzányúlni sem. (Lehet, hogy véletlen egybeesés de nem kockáztatok.) Azonnal kivágtam a kukába.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2018. október 15.

2018 márc.Fuu én arcmaszkra soha nem adok 5 pontot,illetve egy kivétellel de mindegy,mindig érzem,hogy valamit csinálnak,de semmi húúúúha. Na hát ez nem ilyen. Számomra csúszszuper. Először is nagyon jól tisztítja a púrusaimat. Másodszor a zsírbödön fejemből képes egy egész normálisat varázsolni,ami nem kezd újra csillogni és bezsírosodni 1 órával a lemosása után. És hihetetlen puha is lesz tőle a bőröm. A t-vonalammal csodát tesz,az orcákra csak minden második alkalommal használom,ott nem zsíros különösebben. Szárít mint az állat,de nálam ez hatalmas pozitívum :D Az illata meg nekem kifejezetten tetszik,valahogy olyan tisztaság-illata van. Lazán megéri az árát. És tuti nem csak 10 felkenésre lesz elég.

Up:még mindig nagyon jó,szeretem jópárszor újravettem. Csak ezt a maszkot használom jóideje.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. október 13.

UP:Revideálnom kell magam. A napokban a kezembe akadt,már a létezéséről is elfelejtkeztem. Épp szortíroztam,gondoltam kap mégegy esély,otthon kipróbálom,ha ugyanolyan borzasztóan ragad kuka. Na én korábban nem tudom hogyan csináltam,valószínűleg túl sokat vittem fel és nem tudott megszáradni,most ez másképp volt. Felkenés-várakozás-teszt. Na kicsit ragad..Mondom ok,jobb mint volt. Pusziteszt kézen. Volt kis nyoma nem vészes,az ott maradt,ami felesleg volt,nem tudott megszáradni. Utána voilá...NEM RAGADT egyáltalán,nyomot sem hagyott többé.Kényelmes volt,nem éreztem hogy nagyon húzná az ajkakat. Tehát,használható ez,csak rá kell nyomni egy zsepire száradás után,hogy leszedje a ragacsos felesleget. Na ezentúl baromi tartós alig lehet levakarni stb ezeket már megírták. Viszont ahogy lassanként sikerült eltávolítani,azért darabokban jött le,szóval feltételezem zsíros étellel való érintkezés során is ez fog történni. Summa summárum:sokkal jobb,mint először gondoltam,használni is fogom,de azért nem tökéletes.a Rimmel stay matte nekem jobban bejön. Meghagyom a 3 pontot,de mostmár nem 3 alá,hanem bőven 3 fölé.
Ja hatalmas plusz,hogy bő a választék élénk/pirosas/sötét NEM nude árnyalatokból.

Iszonyatosan ragad,borzaszto. Kap 3at mert a szinek szepek. De inkabb 2,5-ot adnek.