KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

EmmaHeather

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. november 15.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Passzol színben is (020 rose beige), hihetetlen de gyönyörűen mattít púder nélkül is (pedig nekem aztán fénylik az arcom itt-ott) és nagyon tartós! Nem szárított sehol. Gyönyörűen egységesíti az arcbőrömet, a fedésével elégedett vagyok. Szép matt üvege van és pipettája, nekem tetszik, esztétikus :) 5*

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2017. október 15.

Óóh, de szupeerrr!!! Idejét sem tudom, mióta keresem az Igazi tust...sokáig kitartottam a filces fajták mellett, de azok sem bizonyultak elég tartósnak..kenődtek jobbra, kenődtek balra, eltűntek pár óra múlva...ok, mondjuk ami nem kenődik az én szemhéjamon az valódi csodaszer. Ez az! Felvittem déltájban, fél 6 körül értem haza és láss csodát! Meg sem moccant!* (Egy minimálisat a külső szemzugban mosódott, de csak picit a mosolygásnál látszódó kis ráncba, ami számomra nem nagy tragédia, ellenben az lett volna, ha felmászott volna a szemhéjamra,esetleg a szemem alá..) Összegezve tehát: A Glamour napokból és az itteni véleményekből kifolyólag adtam neki egy esélyt.. és milyen jól tettem! Intenzív, jól pigmentált, az ecsetével semmi bajom, precízen tudtam vele dolgozni,olyanra sikeredett a vonal, amilyenre szerettem volna és tartós! Maximális pont!
* még két dolgot hozzátennék: Most (éjfél) mostam le. Ahova felvittem, ott még mindig volt belőle :) illetve: fixáltam is felvitelnél, fekete szemhéjpúderrel.

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2017. szeptember 1.

Egy-két finomabb ráncot szerettem volna "szelidíteni" vele, de nem igazán látható a hatása több napos használat után sem... az illata egyébként buborékfújóra emlékeztet 😀 illetve mennyiségre valóban kevés is elég belőle, több alkalomra elegendő egy ampulla. A felvitel után nem szívódik be azonnal pár percig kicsit nekem ragacsosnak tűnik a bőröm, de nem tart olyan sokáig. Az végülis pozitív hogy kis kiszerelésben,olcsón meg lehet venni, így ki tudna próbálni az ember, nem dobja ki az ablakon a pénzt. Nem is tudom... szeretnék hinni benne.. az ápoló hatására való figyelemmel egyelőre 3 csillag.

1 MÁRKA