KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

EmmaHeather

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. március 18.

Uu, de jó!!😍 még a tartósságról nem, csak az első benyomásról tudok nyilatkozni. Nekem nagyon tetszik! (Medium brown színben birtoklom) Nagyon természetes lesz az eredmény, sokkal jobb mintha rajzolva lenne, ceruzával. Tetszik, hogy a bőrt fogja meg így kitöltve a hézagokat, ahol még lennie kéne szemöldökszőrnek. Nekem darabkákban jött le, nem egyben, de nem is vastagon vittem fel illetve lehet hogy ez még a kezdeti ügyetlenségemnek tudható be. Mindenesetre szerintem szuper kis termék és rendszeres tagja lesz a neszeszeremnek!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. november 15.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Passzol színben is (020 rose beige), hihetetlen de gyönyörűen mattít púder nélkül is (pedig nekem aztán fénylik az arcom itt-ott) és nagyon tartós! Nem szárított sehol. Gyönyörűen egységesíti az arcbőrömet, a fedésével elégedett vagyok. Szép matt üvege van és pipettája, nekem tetszik, esztétikus :) 5*

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2017. október 15.

Óóh, de szupeerrr!!! Idejét sem tudom, mióta keresem az Igazi tust...sokáig kitartottam a filces fajták mellett, de azok sem bizonyultak elég tartósnak..kenődtek jobbra, kenődtek balra, eltűntek pár óra múlva...ok, mondjuk ami nem kenődik az én szemhéjamon az valódi csodaszer. Ez az! Felvittem déltájban, fél 6 körül értem haza és láss csodát! Meg sem moccant!* (Egy minimálisat a külső szemzugban mosódott, de csak picit a mosolygásnál látszódó kis ráncba, ami számomra nem nagy tragédia, ellenben az lett volna, ha felmászott volna a szemhéjamra,esetleg a szemem alá..) Összegezve tehát: A Glamour napokból és az itteni véleményekből kifolyólag adtam neki egy esélyt.. és milyen jól tettem! Intenzív, jól pigmentált, az ecsetével semmi bajom, precízen tudtam vele dolgozni,olyanra sikeredett a vonal, amilyenre szerettem volna és tartós! Maximális pont!
* még két dolgot hozzátennék: Most (éjfél) mostam le. Ahova felvittem, ott még mindig volt belőle :) illetve: fixáltam is felvitelnél, fekete szemhéjpúderrel.

1 MÁRKA