KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

EmmaHeather

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Splat Biomed Superwhite Fogkrém

Splat Biomed Superwhite Fogkrém
2018. október 4.

Nos.. Első használat. Soha nem volt még ilyen fehér a fogam! Oké, mondjuk túl sárga sem volt sosem,nem fogyasztok napi szinten kávét, nem is dohányzom, ami elszíneződésre adna okot. Nézegettem a véleményeket, nem fűztem hozzá túl nagy reményeket, de nem volt drága és megvettem. Nagyon nagy plusz volt, hogy ilyen csodásak az összetevői, semmi ellenszenveset nem tartalmaz. Ízre nekem kellemes volt, tényleg kicsit kókuszos-mentolos :) engem nem zavar. És jobban tisztít, mint a híres-neves társai... Ha így folytatja, nem is akarok majd másik fogkrémre nézni :)

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. március 18.

Uu, de jó!!😍 még a tartósságról nem, csak az első benyomásról tudok nyilatkozni. Nekem nagyon tetszik! (Medium brown színben birtoklom) Nagyon természetes lesz az eredmény, sokkal jobb mintha rajzolva lenne, ceruzával. Tetszik, hogy a bőrt fogja meg így kitöltve a hézagokat, ahol még lennie kéne szemöldökszőrnek. Nekem darabkákban jött le, nem egyben, de nem is vastagon vittem fel illetve lehet hogy ez még a kezdeti ügyetlenségemnek tudható be. Mindenesetre szerintem szuper kis termék és rendszeres tagja lesz a neszeszeremnek!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. november 15.

A legjobb alapozó amit valaha használtam! Passzol színben is (020 rose beige), hihetetlen de gyönyörűen mattít púder nélkül is (pedig nekem aztán fénylik az arcom itt-ott) és nagyon tartós! Nem szárított sehol. Gyönyörűen egységesíti az arcbőrömet, a fedésével elégedett vagyok. Szép matt üvege van és pipettája, nekem tetszik, esztétikus :) 5*

1 MÁRKA