KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Enci90

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Taft Instant Volume Powder

Taft Instant Volume Powder
2017. július 19.

Vékonyszálú hajam van. Nem úgy használom, ahogy itt írja, hanem hajtőre szórom és összeborzolom a hajam. Hajmosás után használom, mikor extrán lelapoló a hajam. Nagyon nagyon tartós. Reggel megcsinálom vele a hajam, és alvással együtt másnap reggel is dús marad. Egy csodaszer. Az egyik hátránya, hogy az ígértekkel ellentétben ragad. A másik hátránya az ára. A baleás feleennyibe kerül és ugyanezt tudja.

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2017. július 19.

Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Próbáltam előírás szerint, samponba keverve, balzsamba keverve, jó sokat is, de semmit nem ért. A Schauma hamvasító samponja 1 használat után ezerszer többet ért. Az csodálatos ezüstös árnyalatokat varázsolt a hajamba, és a sárgás fényt is mindet kiszedte (azt is rajtahagytam vagy 3 percig a hajamon). Úgyhogy nem a hajammal van a probléma mert az elboldogult vele, hanem ez nem elég erős.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Olajos Kétfázisú Ápoló Spray

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Olajos Kétfázisú Ápoló Spray
2017. július 19.

Nekem extraszáraz a hajam. Vékonyszálú, festett szőke. A hajvégeimmel (hajam alsó harmadára fújom) csodát tesz, egészséges kinézetűvé varázsolja, és nem is töredezik annyira. Nagyon tápláló. Az illata olyan, mint a termékcsalád többi tagjának, mintha valami drága előkelő parfüm lenne. Imádom.