KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Enci90

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Really Me! Volume & Tint Szempillaspirál

Miss Sporty Really Me! Volume & Tint Szempillaspirál
2017. március 10.

Nekem se nem hosszított se nem dúsított. Aki a természetes spirálokat kedveli az megveheti, mert ez csak befesti a pillákat és nem csinál semmi többet. ÉS baromi kevés termék van a csomagban!!! Egy átlag szempillaspirál 8-12 ml ez CSAK 5,7ml. Szinte fele annyi, tehát 2 kéne belőle, hogy egy átlag spriál mennyiségét kapjuk, úgy viszont a minőségéhez képest drága.

Signal White Now for Men Deep Cool Fogkrém

Signal White Now for Men Deep Cool Fogkrém
2017. február 24.

Imádjuk. Igen én is ezt használom, nem csak a párom (A női verzióját, a glossy-t azért nem veszem meg külön magamnak mert az csak 50 ml, ez meg 75ml ugyanazon az áron!!!). Jó mentolos íze van, ami miatt sokáig friss marad a szám. Fehérít tényleg már az első használat után. Igen ez a fehérítő hatás ideiglenes, de a 1-2 napig látszik, tehát ha folyamatosan ezt használod akkor folyamatosan 1-2 árnyalattal fehérebbek a fogaid. Próbálkoztam más fogkrémmel is, hátha mégtöbb árnyalattal lesz fehérebb a fogam, de amint váltottam visszasárgultak, mert azok nem tudtak többet ennél. Már szerintem vagy 5-6 tubussal elhasználtunk és eddig ez a legjobb, leghatásosabb fehérítős fogkrém amit próbáltam, pedig próbáltam már vagy 10 félét.

Colgate Max White Expert White Fogkrém

Colgate Max White Expert White Fogkrém
2017. február 24.

Te aki ezt most olvasod, igen te, aki szeretné megvenni. NE TEDD!!!
Nagy reményeket fűztem hozzá. Itt is tök jókat írtak róla.
Nem fehérit semennyit se. Egy fél árnyalatot sem. Nem habzik csak kenődik, az íze tűrhető, de nem elég mentolos hozzá, hogy utána frissnek érezhetsd a szád tőle. Mikor felkenem a fogaimra kb 2 másodpercig még melegnek is érzem. Rettenetes és teljes pénzkidobás!