KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eniko04

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém

Biola Bio Birs-Jázminpakócás Arckrém
2018. január 17.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Nagyon tetszett, hogy magyar termék és bio is, a birs kivonat pedig külön felkeltette az érdeklődésem. De igazából egy egyszerű, megbízható hidratáló. Télre kicsit vékony, de így is jól működik, nem szárad ki az arcom. A pumpa jól működik, higiénikus, illata alig van, ami egy arckrémnél külön jó hír. Tetszik, szeretem használni.

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő
2017. december 18.

Pont olyan illata van, mint egy olcsó vaníliás gyertyának. :) Kellemes emlékeket idéz, szokásos Balea minőség, ár-érték arányban megfelelő.

s.Oliver So Pure Women

s.Oliver So Pure Women
2017. december 12.

Anya nagyon régóta használja az Avon Little Black Dress illatát és mikor kijöttek mindenféle verziójával azokat is megvette vagy megkapta sorba ajándékba, de nagyrészt az eredeti verziót viselte. Idén nyáron viszont megváltozott az illata és valami citrusosabb, frissebb illatot kezdett hordani, amit még én is használtam volna, ez volt a Little Pink Dress, egy 2014-es parfüm, de hiába kerestem már nem kapható az Avonnál. Aztán megszagoltam ezt az illatot és ha nem is pont ugyanaz, de nagyon-nagyon hasonló. Így én is használhatom és ha anyának elfogy, tudom hol találok utánpótlást.