KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eniko04

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

s.Oliver So Pure Women

s.Oliver So Pure Women
2017. december 12.

Anya nagyon régóta használja az Avon Little Black Dress illatát és mikor kijöttek mindenféle verziójával azokat is megvette vagy megkapta sorba ajándékba, de nagyrészt az eredeti verziót viselte. Idén nyáron viszont megváltozott az illata és valami citrusosabb, frissebb illatot kezdett hordani, amit még én is használtam volna, ez volt a Little Pink Dress, egy 2014-es parfüm, de hiába kerestem már nem kapható az Avonnál. Aztán megszagoltam ezt az illatot és ha nem is pont ugyanaz, de nagyon-nagyon hasonló. Így én is használhatom és ha anyának elfogy, tudom hol találok utánpótlást.

Nivea Care Krém

Nivea Care Krém
2017. november 30.

Nekem biztos nagyon sok lenne az arcomra, ezért oda nem próbáltam, de testápolónak és kézkrémnek nálam jelenleg befutó! Gyorsan beszívódik, nem túl folyós, nem túl vajas, elég jól hidratál, én azt sem vettem észre hogy nagyon gyorsan fogyna és szerintem az ára sem vészes. Volt már drágább és rosszabb testápolóm. Az illata is olyan klasszikus Niveás, nem túl erős, kellemes.

Update: Elfogyott az éjszakai arckrémem és eszembe jutott, hogy ezt arcra is lehet használni, úgyhogy kipróbáltam. Nagyon meglepett, pozitívan csalódtam benne, tök jól hidratálta az arcom éjszakára, szépen beszívódott, nem zsírosította. Főleg télen tudom elképzelni, hogy arckrémnek is használjam, de így bevált.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2017. november 16.

Ez egy könnyű gél, nyárra tökéletesen megfelel éjszakai arckrémnek. Most a hidegben viszont pillanatok alatt beissza a bőröm és még elbírna belőle vagy három réteget. Ez persze nem von le az értékéből, de télre nem ajánlom.