KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eperjeske

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. április 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2017. szeptember 13.

Ismét egy csalódás a Chanel-lel!
Az ősi, eredeti CHANEL N°5 marad a nagy kedvencem! De csak télre szeretem! A fellazított változatától, a CHANEL N°5 L’EAU-től reméltem, hogy jó lesz meleg tavaszra, nyárra, de rajtam ezekben az időkben eltűnik az illata! Potosabban: én nem érzem! Mások viszont lelkesednek, hogy milyen finom illat van körülöttem! De mi vagyok én a 30 ezer forintos illatommal? Légfrissítő?
Ezek után tegnap lelkesen megpróbálkoztam ismerkedni ezzel a GABRIELLE-vel. Papírra, majd magamra fújtam, és imádtam az igazi tavasz illatot! Gyöngyvirágot, jázmint és hasonlókat éreztem, és kezdtem örülni, mégiscsak lesz tavaszi Chanel-illatom! Nem is értettem, miért őszre hozták ki. Bár már egy perc után kezdett gyanús lenni, hogy valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom mire. No, egy óra múltán kiderült papíron is, rajtam is, mire emlékeztet: nagyon-nagyon megváltozott, elvesztette virágosságát, és egyértelműen az eredeti, originális Issey Miyake lett belőle! Akkor ez most mi is? Egy vicc?

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2017. augusztus 22.

Up date:
Egy éve vettem ezt a lakkot, akkor írtam az alábbi lelkes értékelésemet. Mivel csak nyáron használtam a lábujjaimra, maradt belőle idénre is. Nyár elején felkentem, rendben volt. Majd jöttek a kánikulai napok, és nem hiszitek el mi történt! Megváltozott a lakkom színe az üvegben! A tompa rózsaszínből tégla piros lett! Nem rossz, de nem ilyet vettem! Azért az öt csillag marad, mert ezt a 105-öst újravettem, és eredeti színben van.

VÉGRE! Annyi hiábavaló próbálkozás után véletlenül ráleltem a nekem való körömlakkra!!!
Már úgy voltam vele, hogy mindegy milyen márkát veszek, hiszen amit ígér az üvegen az ismertető száradásra, tartósságra, nálam ez olyan sokszor nem igazolódott.
Így ezt egyszerűen a különleges, sőt elegáns színe alapján vettem meg:105 Go For Gold! És nagyon bevált! De ehhez hozzátartozik, hogy csak a lábamra használom. Ott nem érik olyan behatások, mintha a kezemen házimunkákat végeznék vele.

Farmasi Eurofresh AloeGel Fogkrém

Farmasi Eurofresh AloeGel Fogkrém
2017. augusztus 22.

Nehezen tudom eldönteni, milyen is ez a fogkrém. Mert valahogy olyan jellegtelen. De egyben biztosan karakteres: nagyon édes! És ez le is rontja a tisztaságérzést, hiába, hogy Eurofresh, éppen a friss érzést nem adja meg elegendően a használata.