KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

erika0325

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2017. október 22.

Elvesztem, végem van:-)) Ez egy fantasztikus cucc, primernek is szuper, mert csodás rajta az alapozó, eddig Paula fényvédőjét használtam, amit egyébként nagyon szeretek, de most áttértem, és eddig nem bántam meg. Az egyedüli negatív dolog a csomagolása, ezt pipettás üvegbe bűn volt meletenni, kifolyik az üveg szélére amikor ráknám vissza a pipettát, szóval pazarlás, és emiatt fáj a szívem, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. és már tervezgetik az új kiszerelést:-)))

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F

The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% In Vitamin F
2017. október 22.

Néhány napja használom, eddig nagyon szeretem. Reggel, este egy pár csepp. Olajos formula, de nagyon gyorsan felszívódik, már mehet is rá a következő réteg, nappalra sem sok, nem fényesedik ki az arcom, jól tartja a sminket. Az arcom tapintásra puha és bársonyos.

Niod Copper Amino Isolate Serum 1%

Niod Copper Amino Isolate Serum 1%
2017. szeptember 15.

Erre a kis csodára vártam a legjobban, és úgy gondolom, hogy ez a szérum a fő felelős azért, hogy a bőröm konkrétan tömörebb lett, csipkedem magam és örömködök. Nagyon megválogatom mit használok, és tényleg igyekszem a megfelelő termékeket beszerezni, és a Deciem egy csoda cég, legszívesebben felvásárolnám az összes terméküket, bár van időm, lehet a végén tényleg ez lesz:-)

2 ÖSSZETEVŐ

Glucuronolactone EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott