KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erosz

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Winter Care Tusfürdő 2015

Dove Winter Care Tusfürdő 2015
2015. december 5.

A barátnőm azt mondta, karácsony illata van, szerintem csak olyan "natúrnak" mondható, de valami isteni. Persze elfogult vagyok, tusfürdőből a Dove a Nr.1. A habzása csodálatos, még jobb, mint a többinek. A bőröm csodálatos lesz utána, és enyhén az illatát is érzem valameddig. Kedvenc.

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém

Avon Care Glicerines Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém
2015. július 27.

Nagyon gyorsan beszívódik, kevés is elég belőle és valami kellemesen natúr, de egyedi illata van. Használat után azonban nekem kissé viaszos marad tőle a bőröm. Jó kézápoló, de csak ha nincs más alapon. Nem érzem sokkal hidratáltabbnak tőle a kezem, így nyáron el lehet kenegetni, de télre zsírosabb krém kell, ez nem elég.

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél

BradoLife Higiénés Kézfertőtlenítő Gél
2015. július 26.

Nem használtam ezen kívül más kézfertőtlenítőt még, de maximálisan meg vagyok vele elégedve. Először kicsit karakteres illata van, mikor szétkenem a kezemen, kórház és fertőtlenítő (nyilván :D ) szaga van, ami bármilyen fura, nekem kimondottan tetszik. Egy percen belül már csak halvány kellemes illata van, Abszolút semmi fertőtlenítő szagot nem hagy maga után. Nem ragacsos, gyorsan párolog. Elégedett vagyok vele.