eve57

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2018. június 16.

Határozottan állíthatom, hogy górcső alá vettem ezt a terméket. A "Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil" ajakbalzsamom kifogyóban volt, ekkor elhatároztam ezt kipróbálom. Míg a Burt's Bees-esben volt, úgy használtam a kettőt, hogy egyiket a szám bal oldalára, míg a másikat a másik oldalára kentem. Egyértelműen megfigyelhető volt, hogy ez egyenlő a nullával. Semmit nem hidratált. Aki erre azt mondja, hogy hidratál, annak nem száraz az ajka. Másfél hétig tartott a teszt, és utáltam minden pillanatát. Főleg, hogy a pénztárhoz érve 1000 Ft-ot kértek el érte. Teljes rablásnak tartottam. Számomra még nagy negatívum az adagolása. Hogy mi értelme gömbölyűre csinálnia fejét, azt nem értem.
Maga az állaga teljesen síkos, így azt a hatást kelti, hogy hidratálja az ajkad. De amint lekopik (folyamatos beszéd mellett ez nekem kb. fél óra), rájössz, hogy ez semmit nem hidratált. Semmit az ég világon! Akkor mindegy, ha szájfényt kenek fel, mert amíg fent van, addig azzal sem érzem a szárazság jeleit.
Őszintén, két pozitívumtól többet nem tudok mondani: 1.) az illata, 2.) a hűsítő érzés 5 percig miután felkentem. De ezek csak pluszok lehetnek, ha maga a termék jó és teszi a dolgát. Ez viszont cseppet sem mondható el róla, így számomra ez egy csalódás volt.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2018. április 16.

Nagyon szép pillákat csinál, viszont amiért nekem nem tetszik 100%-ban, az az, hogy csomós kis darabkák kerülnek a szempilla végemre. Túl sűrű és túl gyorsan szárad, nincs elég időm festegetni a pillákat. Viszont szemcseppet belecsepegtetve el tudom használni. Újravenni viszont nem fogom.

NYX Tinted Brow Mascara

NYX Tinted Brow Mascara
2018. április 16.

Formában tartja a szálakat, nem kopik, nagyon kis finom szemöldököt rajzol világos szemöldökű embereknek. Viszont örülnék, ha volna vörös hajhoz való árnyalat. De a szőke sem olyan rossz.

UPDATE: Annyira, de annyira dühös vagyok!!!!! A termék tubusának a teteje letört! Nem a kupak, maga a tubus rész. A tubus felső része beleragadt így kupakba, így nem tudom használni a terméket. Kivéve ha zsebkendővel RENGETEG anyagot letörölgetek a keféről.
Ezt most csak azért osztom mag, hogy aki elég erős markú, az óvatosan bánjon a NYX-es csomagolásokkal.
Sajnos a HD concealer-nek meg a kupakja jár le, így gondolom a csomagolás nem a legjobb ennél a márkánál. Ugyan ezért nem vonok le csillagot, mert lehet túl erősen csavargattam őket, de akkor is. 😞