KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

eve57

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. december 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elizabeth Arden Color Intrigue Effects Ajakrúzs

Elizabeth Arden Color Intrigue Effects Ajakrúzs
2018. december 5.

Nagyon jó rúzs. Nem szárítja az ajkakat, nem csúszik, tartós is viszonylag. Nekem egy szatén árnyalat van meg, de evésnél le is jön egyből. Az árához képest, viszont csalódott vagyok, mert olcsóbban is van ilyen minőségű rúzs, és ebben a kategóriában is van jobb. Szóval ez sajnos nem nyert további vásárlást nálam.

Ökonet Natural Fresh Fogkrém

Ökonet Natural Fresh Fogkrém
2018. december 5.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban. Először mikor használtam megöklendeztetett állandóan. De egy pár hét után mikor, újra megpróbálkoztam vele semmi bajom nem volt. De mivel a kupakba beletört a "csövecskéje", így kiszáradt. Nagy különbséget nem érkeztem így felmérni, ez és a Vadenekum között... hát majd talán legközelebb.

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2018. december 5.

Nagyon érdekes, hogy alig akar habzani. Így meg kell tanulni vele hajat mosni. 5 hónapig volt elég egy üveg, úgy hogy édesanyám használja/ta, mellette én összesen 2 hónapig. Tehát tartósnak mondanám.
A lényeg most jön. Édesanyámat soha nem láttam dús hajjal. Soha nem is volt neki. Egy hónapja, azaz szűk félév után mondta, hogy rengeteg új hajszála nő kifelé. Szorgosan használja a sampont azóta is, egy év múlva meglátjuk, hogy hajasbaba lesz-e belőle.
Nekem segített beállítani a zsírosodását a hajamnak, nagyon szép fénye van tőle. Igazából nekem nagy gondom soha nem volt a hajammal, de imádom az illatát, így én is erre fogok áttérni.