KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evelin123

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: -

Essence Dip Eyeliner Waterproof

Essence Dip Eyeliner Waterproof
2017. május 26.

Én nem vagyok vele annyira elégedett. Az ecsetjével nem lehet vékony vonalat húzni így a tusvonal vége nem lesz olyan szép. A szemhéjam többi részére sem tudom vékony vonalban felvinni, ami baj, mert nem minden nap szeretnék extrém erős macska szemet. A másik pedig, hogy nagyon büdös, és rajtam nem annyira tartós és vízálló. 2 csillag, mert mellé használnom kell egy vékony ecsetes társát is a szép , szolidabb eredmény eléréséhez. Ha az ecsetje nem lenne ilyen vastag talán még szeretném is.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2017. május 17.

Mikor magamra fújom hirtelen nagyon édes, de idővel elszáll és enyhén fűszeres nagyon édes illat lesz belőle.
Szeretem az ilyen fűszeres-édeskés illatokat, azonban nekem ez már kicsit túl édes. Tömegillatnak tartom, de nem rossz.
Igazából nem bántam meg, hogy megvettem, pláne akciósan de nem venném újra.
Nem túl tartós de azért azt sem lehet mondani, hogy 1 óra és nem is érezni. Ennyi pénzért (3500) igazából nem is vártam csodát, ezzel nincs gondom.
Az üvegje nekem nem tetszik és a fedője szétesett. De az illat a fontos. Remélem nem fog könnyen párologni az üvegből, ha egy ideig nem használom.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. április 21.

Pattanásokra vettem, arra nem túl jó. Smink előtt szoktam felkenni még, ha van pattanásom.
Nagyon kellemes a bőrömre kenni, hamar megszárad. Nem nagyon volt hatása nekem arra, amire vettem.
3 csillag.