KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evelin123

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 23.
Bőrprobléma: -

RdeL Young Kontúr & Alapozó Paletta

RdeL Young Kontúr & Alapozó Paletta
2017. augusztus 31.

Nem igazán szeretem, nem lehet szépen eldolgozni és nem tartós. Kiemeli nagyon a száraz részeket. Nagyon sűrű. Számomra csak a sötét szín használható belőle.. 2 csillagot is csak azért kap, mert olcsó volt, bár vehettem volna ezért a pénzért egy Lovelyt is.

Babylove Sampon Mályvakivonattal És Panthenollal

Babylove Sampon Mályvakivonattal És Panthenollal
2017. augusztus 28.

Szulfát mentes samponra váltottam, de valahogy nem bírtam rávenni magam, hogy megvegyem a több ezer ft-os L'oreal-t , amit még sokan le is pontoztak. Gondolkoztam a Kallos termékein, de azokra nagyon sok panasz érkezett, hogy szárítanak én pedig pont azért döntöttem a szulfát mentesség mellett, hogy a hajam ne szárítsa és tudjon növekedni szépen. Így hát erre esett a választásom. Nagyon viszketni szokott pár nap után a fejem. Ezzel a samponnal sokat javult a helyzet. Az illata enyhe, nincs vele bajom. Nagyon minimálisan talán gyorsabban zsírosodik a hajam, de lehet csak hozzá kell szoknia a fejbőrömnek ehhez a természetesebb samponhoz. (+ alapból gyorsan zsírosodó hajam van, 3 napot épphogy bír). Nehezebben habzik, mivel szulfát mentes, én vízzel szoktam higítani. Az ára nagyon kedvező még úgy is, hogy nálam gyorsan fogy. Összességében jó sampon, lehet még fogok mással kísérletezni, de ha nem válna be, visszatérek ehhez. A gyorsabb zsírosodás miatt most csak 4*.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. augusztus 28.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, bár nem nagyon bíztam benne, de nagyon ritka, hogy ennyire sok véleményből valami majdnem 5 csillagos legyen.
Szép pillákat csinál, inkább természetesebb hatással, én jobban szeretem, ha kicsit vastagítanak is a spirálok. Tehát nem ezt venném meg, ha csak a pilláim kinézete számítana. Az alsó pillákat viszont tökéletesre lehet vele festeni! Ami miatt viszont belopta magát a szívembe az az, hogy nem nagyon kenődik. Folyton fel vagy le kenődnek a spirálok a szemem körül, panda maci hatást keltve. Ha ezt használom, akkor viszont nem kell félóránként törölgetni. Néha, napi 2x (nagy melegben 3x) letörlöm a szemhéjam és nem óránként ennyiszer, mint korábban. Ez nekem fontos, 5 csillag.