KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Evelina40

Regisztráció dátuma: 2013. október 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Szempillaspirál
2014. december 31.

Az eddigi legjobb spirálom, soha nem tudtam, hogy ilyen hosszúak az én kis satnya szempilláim. Időnként összekeverem, hogy mikor, hogy kell állnia a kefének, de valahogy mindig rájövök, hogy nekem mi a megfelelő. Igen, az ára az egyetlen negatívum nálam is :-(, de ezt most karácsonyra kaptam. Sajnos az utóbbi időben igencsak kiritkult a szempillám, de ezzel a spirállal alig észrevehető és egyáltalán nem hullik a pillám. Amit viszont tapasztaltam, hogy túl sok réteget nem bír, két réteg után már nem érdemes többet felvinni. Mondjuk már egy rétegben is kiválóan teljesít. Újravevős! :-)

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2014. március 14.

Pár napja vettem, eddig nekem pozitív tapasztalataim vannak, a dúsítást olyan brutálisan nem észleltem, de szépen hosszítja a pilláimat és nekem már 1 rétegben is elég látványos, bár alapból nincsenek hosszú, dús pilláim. Jól bírja a kiképzést egész nap, még az alsó pillák sem kenődnek el, nem pereg. Nekem még lemosni is könnyű, a Loreal Micellás arclemosójával, még dörzsölni sem, kell. Amit még fontosnak tartok, hogy nem hullik a pillám tőle, sajnos a MF-nél időnként hullott. Remélem továbbra is jól fog működni.

La Roche Posay Redermic [+] UV

La Roche Posay Redermic [+] UV
2014. március 7.

Én a fehér tubusost használom, még csak pár napja, olyan finom , nem is puha, hanem inkább selymes érzésű lett a bőröm tőle. Ránctalanítást még nem éreztem ennyi idő alatt. Szerintem nem rossz kis krém.