KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabi95

2080 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2080 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Clearskin Fehér Agyagos 3 az 1-ben Arctisztító 0,5% Szalicilsavval

Avon Clearskin Fehér Agyagos 3 az 1-ben Arctisztító 0,5% Szalicilsavval
2018. február 22.

Eddig hozza azt amit vártam tőle. Mikor jobban kipattog az arcom, akkor szoktam használni reggel/este. Kicsit alkoholosnak találom, sokszor csípi a patikat, de szépen leszárítja őket. Viszont ezáltal nagyon hámlik az arcom, hiába hidratálom reggel/este, ill. heti egyszer radír/maszk, már a BB-krém is "csúnya" az arcomon a leszárított patik miatt. Sminket nem távolítottam még el vele, csak a megtisztított arcbőrömön használom. Rá van írva, hogy amíg a terméket használjuk és elhagyás után még egy hétig kerüljük az erős napfényt meg gondolom a szolit is. Ez miatt, ezt a terméket késő ősz-kora tavaszig érdemes használni.

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Csokoládés Fürdőelixír

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Csokoládés Fürdőelixír
2018. február 22.

Nagyon finom az illata, imádom a csokoládét! Viszont, nagyon sokat kell kinyomnom a tubusból, hogy habos fürdőt tudjak venni...így hamar el fog fogyni. Az illata sem olyan tartós, mint azt az ember lánya várná egy Planet Spa terméktől. A csomagolása tetszik, ajándéknak tökéletes választás a díszes papírdoboza miatt.

RdeL Young I Love Unicorns Rainbow Shimmer Eyeshadow Palette

RdeL Young I Love Unicorns Rainbow Shimmer Eyeshadow Palette
2018. február 8.

Tavaly nyáron vásároltam meg, itteni vélemények alapján. A csomagolása egyből megfogott; aranyos, nyárias színek. Szemhéjpúderként használom, közepes a fedése. Magyon szép, intenzív a 6 szín. Ha bevizezem az ecsetet és úgy viszem fel, tartósabb lesz a smink.