KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabi95

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1990 pont

Regisztráció dátuma: 2017. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2017. november 15.

Azt kell mondanom, hogy jobban bevált mint a narancsos "ős" Lactacyd. Kicsit féltem tőle, más textúrája miatt....nehezebben lehet kinyomni belőle a folyadékot, ezért én fejjel lefelé szoktam állítani. Sokkal frisebbnek érzem magam, minden egyes használat után, ez most viccesen fog hangzani bizsergetést érzek :D de ahogy leöblítem elmúlik, tehát nincs irritáció. Nem kell belőle sok, így sokáig elég. Teljesen véletlenül vettem meg ezt a terméket, de ha elfogy újra meg fogom venni! :)

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök

Nivea Cellular Anti-Age Feltöltő Szérum Gyöngyök
2017. november 14.

Anyukámat leptem meg vele a szülinapján ezzel a szérummal. Fél éve rendszeresen használja, kb a felét használhatta el; fiatalos lett az arcbőre - csökkentek a ráncai, nem ütötte ki a termék - pedig érzékeny a bőre, hidratál..azt mondta kissé zsírosabb az állaga így csak este használja, de nagyon-nagyon szereti. Örülök, hogy bevált neki a termék (imádja a Nivea márkát, gondoltam csak nem lövök mellé :D), és hogy örömet szerezhettem neki. Biztosan újra meglepem vele. :)

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2017. november 12.

Átlagos szemceruzának tartom, ha kenek alá primert akkor nem kenődik el, ha nem használok hosszútávon icipicit elkenődik, de nem vészesen.