KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fabi95

Regisztráció dátuma: 2017. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2017. szeptember 10.

Partysminkjeim eltávólítója a micellás kendő. 😃 Eddig a Nivea micellás kendő - érzékeny bőrre valót vettem. Na de erről a termékről kell véleményt írnom nem arról. Szóval 😊, az ára tetszett meg először (299 Ft), mit veszíthetek alapon meg is vettem. Nos, mivel nekem van viszonyításom magasabb árkategóriás termékkel kapcsolatban, ezért így írom meg a véleményem: a kendő nagyon kemény a Niveashoz képest. Nehéz vele dolgozni, csúszkál az arcomon. Mivel fekete, ezért nem látszik mit távolítok el. Az alapozóval még csak-csak, de a többi sminkkel nem tud megbírkózni. A szemem alatt kicsit piroskás lett a bőröm, a kendő durvaságának tudom be. Ha elfogy nem veszem meg mégegyszer. Maradok a Niveanál. :)

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél
2017. szeptember 10.

Az első szemöldökformázó gél, amit valaha is próbáltam. Örülök, hogy piacra dobta az Avon. Egy partysminken vizsgázott először. Nagyon meg vagyok vele elégedve; keveset kentem fel az ecsettel, ami szintén Avonos. Nem mosódott el, nem mozdult el, ott maradt a helyén egész éjszaka.😊 Egy negatívuma van, és ezért csak 4*-os a termék. Két árnyalatban kapható; a szőke nagyon világos a világos barna hajamhoz, a barna viszont nagyon sötét és ezáltal kicsit műnek hat a sminkem. De összeségében meg vagyok elégedve a termékkel!

Yamuna Ligetszépeolajos Sampon

Yamuna Ligetszépeolajos Sampon
2017. szeptember 7.

Most jutottam el idág, hogy a dm box-os sampont (tehát ezt) kipróbáljam. Az illata nem tetszik, olyan műnek érzem. Nem szeretem, hogy alig habzik, ez miatt kétszer kell megmosnom a hajamat. Ha nem tennék a sampon után balzsamot, nagyon-nagyon száraz lenne a hajam! A termék nem ütött ki, és (még) nem zsirosodik tőle a hajam, de eszem ágában sincs megvenni ezt a sampont.