KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

fabiananiko88

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nourish Kale: 3D Arctisztító Gél

Nourish Kale: 3D Arctisztító Gél
2017. június 15.

Ezt a terméket is célirányosan a missziómra vásároltam. Ez az arctisztító egy teljesen új dimenziója a napi arctisztistításnak. Praktikus a csomagolása, a pumpás szerkezetnek köszönhetôen higiénikusan, könnyen lehet adagolni. Gazdaságos, az elsô doboz 3 hónap alatt fogyott el.
Kezdetben ezüst-zöld a színe, majd a nedves bôrön való eloszlatás/tisztitítás közben zölddé változik. Állaga kellemesen selymes, de azért érzékelhetôek benne nagyon apró tisztító gyöngyöcskék, de egyáltalán nem bántó módon.
Illata természetes, frissítô, kicsit sem tolakodó.
Csodásan hidratál, feszesít, tisztít. Olyan jól végzi a dolgát, hogy csökkenti a pattanások kialakulását (nekem már peteéréskor sem jönnek elô a használata óta). Imádom, napi 2x használom.
Abszolút must have termék, csodásan kompatibilis a többi Nourish termékkel. Megéri, kezdd el használni minél elôbb. 😉

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2017. május 22.

Kiváló ajakápoló. Misszióm során folyamatosan csúnyán ki voltak cserepesedve az ajkaim. Mióta megvettem ezt az amerikai boltban, azóta nincs ilyen problémám. Fokozza a regenerálódást, hûsít. Szuper puha ajkakat varázsol, fertôtlenítô hatása miatt kezdôdô herpeszre is alkalmazható. Én a stiftes változatot használom.

The Body Shop Japán Kaméliakrém

The Body Shop Japán Kaméliakrém
2017. május 20.

Az etalon testvaj. Csodálatos, nôies, kifinomult illata van. Állaga könnyen kenhetô, nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Jól hidratál.
A csomagolása igencsak megtévesztô a dupla falú kidolgozás miatt. Az ára is a fellegekben van, de törzsvásárlói pontokkal lehet enyhíteni even a problémán.
Én szeretem.