KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

faooi

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

p2 Spa Time! 2in1 Wellness Peeling

p2 Spa Time! 2in1 Wellness Peeling
2014. március 22.

Zseniális termék, a rohanó hétköznapokon 3 perc alatt feltöltődsz tőle, tényleg mint egy mini spa-kezelés, amit akár a munkahelyi mosdóban is kivitelezhetsz egy fontos találkozó előtt. Csodás illata van és olyan puha kezeket kapsz, mintha most jöttél volna a manikűröstől. Jól fel kell rázni majd egy kis mennyiséggel jó alaposan átmasszírozni még szárazon a kezeinket, ujjainkat. Elég erősen masszíroz, de én szeretem ezt az intenzív érzést, mert tényleg felfrissít. Utána langyos vízzel lemossuk, és készen is vagyunk! Teljesen más érzés, mint mikor bekrémezzük a kezeinket, eddig a paraffinos kézápolás után éreztem ilyen ápoltnak a kezeimen a bőrt.

got2b "Beach Boy" Hajformázó Krém

got2b "Beach Boy" Hajformázó Krém
2014. március 22.

Szuper termék, nagyon kevés kell belőle. Érdekes a textúrája, szeretem hogy matt, ezért nem lesz olyan 'megcsinált' a hatás tőle. Könnyen elérhetjük vele pl. az alexa chung-os hatást :) és tök jó illata van, valamint olcsó is. Kell ennél több?

Schwarzkopf Blond Me Shine Magnifying Hajfényspray Szőke Hajra

Schwarzkopf Blond Me Shine Magnifying Hajfényspray Szőke Hajra
2014. március 22.

Top termék, ami ismét bizonyítja, hogy van amiből igenis érdemes a szalonterméket venni, ha igazán szép eredményt akarunk elérni. Hihetetlenül gyönyörű, egészségesen fényes hajat produkál, és ellenállhatatlan illata van, ami aznap mindenképpen megmarad. Hajmosás után, törölközőszáraz hajra kell fújni. Én használok még külön ápoló spray-t a haj kifésülésekor, és olajat a hajvégre, mert önmagában nem ápol eléggé, inkább esztétikailag javít sokat a hajon. De ami nálam nagyon lényeges szempont, hogy nem zsírosítja különösebben a hajat, mint például az anyamárka olcsóbb a lakossági termékei, pl. syoss, gliss kur..