KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

fcsenge

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Himalaya Tápláló Ajakbalzsam

Himalaya Tápláló Ajakbalzsam
2017. május 9.

Gyógyszert szedek, amitől nagyon szárad az ajkam, pedig nem szoktam ajakbalzsamokat használni. Némi hezitálást követően ezt vettem le a polcról, a már bevált Rossmanos helyett. Nem volt jó választás: minőségéhez képest drága, gumicukor szaga van (amit semennyire se kedvelek), nem szívódik be, nagyon-nagyon gyakran kell újrakenni, sőt, még jobban is szárad és cserepesedik a szám, mintha semmit se használnék. Arról nem is beszélve, hogy "természetes fényvédőként" beszélve arról a csepp répaolajról, több mint PVS (parasztvakítási system). Egy nagy bullsh*t. A keresztesvirágúakhoz tartozva inkább fényérzékenyítő. Tehát inkább ne vegyétek. Magamnak meg tanulópénz, hogy futtába, INCI-fürkészés nélkül nem veszek semmit.

Bioderma Photoderm KID Tej SPF50+ / UVA39 (PPD)

Bioderma Photoderm KID Tej SPF50+ / UVA39 (PPD)
2017. április 6.

Arcra használom én is. Szoktam várni pár percet, mielőtt alapozok rá, de szépen lehet rá sminkelni, az amúgy problémás bőröm is nagyon jól tolerálja. Igen fényes és ragadós érzet marad utána, noha én ezt egy kevés púderrel mindig ellensúlyozni tudom. Így nekem ebből a célból bevált, noha használata kényelmetlen lehet sokaknak.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2017. március 29.

Woa, ez egy kisebb csoda! Az első ajakír, amit szeretek is viselni, nem kellemetlen az ajkaimon. Gyógyszer mellékhátasa, hogy extrémmód szárad a szám, ez a kis ír azonban teljesen rendben és ápoltam tartja, ha meg baj van, segít. Nekem az illata is nagyon teszik, enyhén kakaós, a kamillát szinte nem is érezni. :)