KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

fcsenge

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Cien Baby Mosakodó Gél

Cien Baby Mosakodó Gél
2018. március 19.

A vízilovas mosdógélt vettem meg, saját használatra. Eddigi egyik legjobb tusfürdő, amit valaha használtam! Nem szárította a bőrömet, sőt, egy horzsolás következtében sérült régiókat se bántotta vagy csípte, nagyon kíméletes. Arcra is próbáltam, tökéletes arclemosó alternatíva. A tipikus babasampon szagot nagyon rühellem, de ennek kellemes, édeskés illata van, így ebből a szempontból is szívesen használom. Újravevős. :)

StarGazer Pro Foundation

StarGazer Pro Foundation
2018. február 11.

Nagyon jó alapozó! A Paris Berlin és Missha alapozóimat cseréltem le erre. Általában koreai termékeket használok, de az hasonló minőségű és árban sokkal olcsóbb. Ellenben a színt nagyon nehéz eltalálni rendelésnél, az interneten lévő színképek falsak. A light-ot rendeltem legutóbb, mely nevével ellentétben elég sötét lett, főleg a többi, "light"-ként hirdetett más alapozók színmélységéhez képest. De egy nagyon világos alapozóval elkeverve pont jó lett. Az ebay-en rendelve még olcsóbb. A light olive árnyalat azonban a drogériás világosabb ivorynek felel meg, nekem ez épp tökéletes, főleg télre. :)

A remek ár/érték arányon túl szép bőrképet ad, főleg nedves szivaccsal eldolgozva, mindemellett remekül építhető is. Alá csak fényvédőt szoktam használni, utána pedig egy kis púdert és egész nap szépen megállja a helyét. 5*

Herbioticum Sheavarázs Gránátalmás

Herbioticum Sheavarázs Gránátalmás
2017. október 11.
(!)

Habos állagú, semleges szagú kém, melyet relatíve nehéz eloszlatni a bőrön de viszonylag hamar beszívódik. Az összetevők nagyon szépek, hidratál is, noha nem kiemelkedő, olcsóbb termékek is hasonlóan teljesítenek. Összességében elégedett vagyok, örülök, hogy kipróbálhattam, azonban valószínűleg magamtól nem venném meg.