KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Feketemacska

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

A'PIEU Aqua Peeling AHA Toner

A'PIEU Aqua Peeling AHA Toner
2018. július 15.

Nemrégóta van meg, eddig nem tapasztaltam sok változást. Kényelmes a használata és nagyon tetszik az illata.

Update: Egészen megszerettem, hatalmas a flakon és 7 skin-re is alkalmas. Nappalra ezt szeretem használni. A lime kivonat miatt nem merem még a Nianciamiddal használni, bár lehet nem lenne gond, de amíg van másik addig ez marad a nappali a másik pedig az éjszakai.

Choonee Water-Peak Moist Gel

Choonee Water-Peak Moist Gel
2018. július 15.

Nekem is koreai boxban volt. Most már használom egy ideje és nagyon tetszik. Kellemes vizes állaga van, ami hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Mentholatum Acnes Powder Lotion

Mentholatum Acnes Powder Lotion
2018. július 15.

Online rendeltem meg, a pattanásaim miatt. Sajnos hajlamos vagyok nem rendszeresen használni, ha úgy látom rendben van a bőröm akkor elhagyom, és kezdhetek elölről mindent. Kétfázisú, láthatólag elkülönülnek egymástól a részek. Használat előtt összerázom mivel a csepegtetője elég kicsi nem folyik világgá, szépen lehet adagolni. Kellemes érzetet hagy maga után, egyáltalán nem ragacsos és hamar beszívódik. Az illatáért oda vagyok!!! Nekem teljesen olyan mint a Dianás cukor és imádom!!! :D