KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Felhi1

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Biobaza Spring Flowers Dezodor

Biobaza Spring Flowers Dezodor
2018. január 29.

Két hónapja vettem, az első hónapban még rendben volt, viszont az utóbbi hetekben borotválkozás után, de attól teljesen függetlenül is csípni kezdett. Egyre jobban, legutóbb már annyira, hogy teljesen begyulladt tőle a hónaljam, vörös lett, égett és hiába mostam le semmi nem változott. Napokig nem tudtam más dezodort sem használni annyira taccsra vágta a hónaljam, begyulladtak a mirigyek is tőle, borzasztó volt. Alig tudtam megmozdítani a karom. Szóval ÓVATOSAN VELE. Aki kicsit is érzékeny bőrű az kerülje messziről szerintem, mert borzasztó kellemetlen tud lenni, hiába kellemes illatú nem éri meg az a fájdalom, amit okozhat!

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2018. január 19.

Én szeretem a terméket. Ki kellett tapasztalnom a használatát. Már két éve használom és van egy tippem a foltok ellen, amit minden alkalommal csinálok.

A felvitel után én olajos sminklemosóval távolítom el a festéket, ez nem változtat a színen, viszont teljesen eltünteti a bőr elszíneződéseit. Egy próbát megér! :) (az ujjaimról nekem nem szedi le a lemosó)

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2017. augusztus 31.

Télen vettem, azóta megvan, szeretem, lassan fogy és szép csillog, elég jól ápol.