KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Guerlain My Insolence

Guerlain My Insolence
2017. november 21.

Sajnos egyet kell, hogy értsek az előttem szóló véleménnyel. Magamra fújva azt éreztem, hogy ez egy egyáltalán nem kellemes, régies férfiparfüm. Nagyon örültem, hogy otthon, egyedül voltam, amikor magamra fújtam, kellemetlenül éreztem volna magam, ha ezt valaki megérzi rajtam.
Mivel egy mintát "volt szerencsém" kipróbálni, még az is felmerült bennem, hogy ez a minta nem is az, mint aminek lennie kellene... Tőlem sem több, mint egy csillag, amit eddig ha jól emlékszem csupán egyszer adtam.
Ígérem, hogy visszajövök javítani, ha egy óvatos bolti próba alapján beigazolódik, hogy nem is azt tartalmazta a fújósom, mint amit kellett volna - ebben reménykedem is, hogy a Guerlain-t ez még megmentheti.

Estée Lauder Lucidity Translucent Pressed Powder

Estée Lauder Lucidity Translucent Pressed Powder
2017. november 18.

Hibátlan - és ez így igaz. Tökéletes társ a mindennapi smink elkészítésében, befejezésében. Örök élet+2 napig fog tartani, és így már bőven megéri az árát.
A kivitelezése, mint minden EL sminké igényes, amit szívesen veszünk bárhol elő, a csomagolásról is messziről látható a minőség. Elfogult de kritikus "Estée Lauderistaként" is csak ajánlani tudom az EL sminkjeit, huszon x éve használom őket, nagy megelégedéssel.
Aki a megbízható minőséget részesíti előnyben, annak tökéletes választás ez a márka.
(Fiatal, kezdő sminkelőknek is csak azt javasolhatom, hogy inkább vegyetek kevesebb, de minőségi, jó összetevős terméket, mint sok-sok olcsó, "ár-érték" arányban megfelelőnek mondott, de a gyakorlatban kompromisszumos, nem sok örömöt okozó sminket. Ha bekerül a repertoárba a tényleg minőségi termék, a silányabbhoz már nem fogtok nyúlni és az lesz a legdrágább, amit a jobb miatt úgyis a kör alakú irattárolóba fogtok küldeni... )

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Szájkontúrceruza

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Szájkontúrceruza
2017. november 12.

Lip Defining Pencil - 04 Apple Cordial amiről írok. Színe a téglához hasonló, nagyon ragaszkodó, de ezt is várjuk el tőle. Számomra az egyik legmegbízhatóbb minőséget képviseli az EL, sok-sok éve használom a sminktermékeit, nagy megelégedéssel.

1 ÖSSZETEVŐ