KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Benefit The POREfessional Primer

Benefit The POREfessional Primer
2018. augusztus 15.

Ez a kis drágaság megbújt szépen a kincseim között, már el is felejtettem, hogy nekem meg ilyenem is van... Jól teljesít, még akkor is, ha nem spórolták ki belőle sem a szilikont. A kis színezett jelleg sem zavaró, szépen egységesítve beolvad a bőrünk színébe.
A kevesebb több elve alapján érdemes használni, így tovább is fog tartani a 22 ml, ebben biztos vagyok.
Azért csodaszernek nem gondolnám, és az ára sem túl barátságos, ezért 4 a csillag.

L'Occitane Notre Flore Myrte EDP

L'Occitane Notre Flore Myrte EDP
2018. augusztus 14.

Féltve őrzöm azt az 1-2 ml-t, ami az üveg alján lapul, és arra pont elegendő, hogy visszaidézzem a PARFÜMÖT, ami örök kedvencem marad.
Egyszerűen csodálatos illat volt, de sajnos, sok éve már, hogy kivonták a forgalomból. Nem lehetett szó nélkül elmenni mellette, annyira finom, különleges illatot alkotott a L'Occitane, ami ráadásul még tartós is volt.
Nem is értem, hogy hová tűnt ez a tudás L'Occitane-éknál, évek óta nem tudtak kijönni egy hozzá kicsit is hasonló minőséggel.
A mai napig szomorkodom miatta, és reménykedem benne, hogy egy még rám váró üveg valahol talán felbukkanhat...

L'Occitane Pivoine Flora Eau de Parfum

L'Occitane Pivoine Flora Eau de Parfum
2018. augusztus 14.

Kellemes kis parfüm a mindennapokra. Talán csak átcsomagolásra került, legalábbis amikor vásároltam, ezért volt féláron. De ez is már kb. 4 éve lehetett... Nem tolakodó, inkább visszafogott és semmiképp sem tucat-illat. Olyan kis finomság, ami jó, hogy velem van, manapság meg különösképpen, amikor nem vagyunk elkényeztetve az új illatok terén. Jönnek az új illatok rendre, de sajnos mégsem nyűgöznek le. Valóban nem különösen tartós, ezért jó, ha magunkkal visszük, mert nem árt nap közben is néhány fújással emlékeztetni magunkat, hogy mit is fújtunk reggel magunkra.

3 ÖSSZETEVŐ

Persea Gratissima (Avocado) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott