KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Dior Vernis Körömlakk

Dior Vernis Körömlakk
2018. május 27.

Darling 653 - fukszia, mi más is lehetne... A temptalia szerint 94%-os, én ennél szigorúbb leszek és egy igencsak felfelé kerekített négyest kap tőlem,
mert:
- nem szárad olyan gyorsan, mint ahogyan szeretném,
- hiába széles az ecset feje, mégsem érzem tökéletesen eltaláltnak,
- ezért az árért nekem snassznak tűnik a kupak és az alatt lévő fekete kupakos megoldás.
A színei persze leveszik az ember lányát a lábáról, alig tudsz belőle választani.
A tartóssága: két réteg kell belőle, hogy szép legyen, plusz a fedőréteg - és innentől már csak az határozza meg, hogy hány napot bír, hogy mennyit mosogatunk, stb. DE: ezt egy tizedáron elérhető lakk is képes produkálni...Teljesen áron semmiképp nem javaslom!

Chanel Illusion D'Ombre

Chanel Illusion D'Ombre
2018. május 25.

Két színem van ebből a szemfestékből, az egyik fotó alapján elég érdekesnek tűnhet, mivel kicsit a téglaszínre emlékeztet (116 Rouge -Gorge), viszont feltéve nagyon kellemes, inkább rose-gold árnyalatú, kissé szaténes finishű, ami a másik, lilás árnyalattal együtt csodaszép (a kép jobb oldalán az alsó termék). Most már nagyon örülök, hogy amikor feltettem eladásra (potom áron), nem volt rá érdeklődés, mert tudom, hogy mennyire jó minőségű festékkel lennék "szegényebb".
Nekem egész nap fennmarad, eddig még nem próbáltam ki hozzá a kis saját ecsetét, hanem a megszokott ecsettel használom, így is tökéletes. Persze ki fogom próbálni a saját ecsetkéjével is, ha már erre is gondoltak.
Szerencsére nem tapasztaltam, hogy ez a két szín porolna.
Azt hiszem, ha szembejön velem valahol, beszerzek még néhány árnyalatot, annyira megtetszett!

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk

Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk
2018. május 21.

Kényelmes felvitelt biztosít a széles ecset, de a lakk sajnos messze nem tökéletes (430).
Lehet, hogy a színek között is van különbség, de ez a kicsit gyöngyházas krémfehér szín két, sőt három réteg után is láthatóan csíkos marad, ami nem szerencsés. Főleg nem teljes áron, de még féláron sem.

2 ÖSSZETEVŐ

Persea Gratissima (Avocado) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott