KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Bio2You Natural Anti-Aging Eye Contour Revital Cream

Bio2You Natural Anti-Aging Eye Contour Revital Cream
2018. február 25.

Szeretem kipróbálni az ismert készítmények mellet a feltörekvőket is, ebbe a sorba illik ez a hatóanyagokban gazdag, egyébként a végén lévő parfüm kivételével "mindenmentes" termék is. Tényleg meglepő, hogy nincs továbbra sem értékelés hozzá... Szép összetevős, pumpás (!) kiszerelésű anti-aging krém, ami méltatlanul maradt vélemények nélkül.
Gyorsan felszívódik, így a reggeli sminkhez is jól használható. Illatmentesnek mondanám, ami további jó pont. Az állaga nem túl testes és nem is lágy, könnyen felvihető. A meglévő ráncokat nem fogja tudni kisimítani, de szépen hidratálja a szemkörnyéket. A 30 ml sokáig elég, így az ára is elfogadható.
A márka homoktövises szemkontúr krémét is használom, mindkettőről kedvezőek a tapasztalataim, érdemes kipróbálni!

Guerlain Shalimar EDT

Guerlain Shalimar EDT
2018. február 24.

Csodálatos történet, ami a névválasztást ihlette és az is, hogy a parfümtörténelem részeként ilyen sok éve köztünk maradhatott. Imádom a a Shalimar család több tagját is, ódákat tudnék róluk zengeni, ellenben az edt nem lett az én illatom. A vélemény szabad, tisztelem mindenkiét, de tőlem 2018-ban ez a muzeális értékkel bíró illat nem kaphat, csak egy maximális jóindulattal felfelé kerekített négyest.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2018. február 24.

Az illatával továbbra sem sikerült megbarátkozni, azt inkább elfogadtam... Viszont azt vettem észre, hogy szívesen nyúlok érte, amikor egy kis pirosodást, irritációt érzékelek este a bőrömön, mert reggelre - bizonyára a shea vajnak is köszönhetően - sikeresen eltünteti azt, nagyon szépen megnyugtatja a bőrt. Két hónap használat után után is elmondhatom, hogy nekem bevált, az érett bőröm kifejezetten kedveli, ezért a későbbiekben is biztos helye lesz a polcomon.

2017.12.27. (!) Tesztelésre kaptam - nyertem itt a KM-en a krémet, aminek nagyon megörültem.

Szerencsére léteznek kiváló magyar termékek is, mi pedig hajlamosak vagyunk meglepődni, amikor ezt megtapasztaljuk - ez a gondolat összegzi leginkább a véleményemet.
Kezdem azzal a beismeréssel, hogy a valaha igencsak híres Helia-D márkáról az utóbbi években - méltatlanul- , mintha én is elfelejtkeztem volna...
A krém csomagolása tetszetős kívül, belül egyaránt. Igényes a grafikai tervezés, és maga az, hogy üvegtégelybe került - ebben az árkategóriában szokatlan, és meglepő.
Maga a krém is ugyanilyen meglepetés, ez pedig kezdődik az illatával, ami sajnos eléggé intenzív, erőteljesen a mustra emlékeztet, nem a tokaji fehér borokra, hanem a vörös szőlőből készült mustra. A krémben lévő eszenciát, ahogyan utánanéztem, borokhoz párosítják, hogy fokozzák a minőségét. A szőlő jótékony hatását ismerve, ez a krémben is biztosan előnyös párosítás.
A tégelyes kiszerelést nem igazán szeretem, mivel nem szeretek én sem belenyúlkálni a krémekbe. Szerintem megért volna még +100 Ft-ot, ha egy kis spatulára is gondoltak volna, és akkor a csomagolás maradéktalanul hibátlan lenne. Persze a hozzám hasonló KM-esek már régen megmentettünk, beszereztünk ezekhez a tégelyekhez megfelelő "célszerszámot".
A krém elsőre mellbevágó illata szerencsére nem túl ragaszkodó, a felvitelt követően hamar elillan - vagy csak megszokja az orrunk(?).
Az állaga közepes, és egészen gyorsan felszívódik. Reggelre - következő meglepetésemre - a bőrömet megfelelően puhává és hidratált állapotúvá varázsolja, semmilyen irritációt nem okozva.
Azt gondolom, hogy érdemes kipróbálni a sok drága, és hatásában semmivel sem jobban teljesítő termék mellett ezt a krémet is, aminek használatakor kompromisszumot csak az illat elfogadásában kellett kötnöm.
És persze az sem utolsó szempont, hogy nem csak a bőrünkre, de kivételesen a pénztárcánkra is előnyös hatást gyakorló termékről beszélhetünk.

1 ÖSSZETEVŐ