KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fiorentina

20370 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

20370 pont

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Cosnature Feszesítő Szemránckrém Gránátalmával

Cosnature Feszesítő Szemránckrém Gránátalmával
2019. január 19.

Ilyen szép összetevőlistával ritkán találkozhatunk! Kellemes tapasztalatokat szereztem erről a krémről: gyorsan felszívódik, praktikus a kiszerelése. A hatását tekintve nagyon kis komfortos érzetet ad, biztosan nem az utolsó tubus, amit elhasználok belőle. Az áráról pedig csak annyit: miért vennénk magas kockázatú összetevőkből álló terméket, ha 1500-ért hatóanyagot is kaphatunk???

Cosnature Feszesítő Nappali Arckrém Gránátalmával

Cosnature Feszesítő Nappali Arckrém Gránátalmával
2019. január 19.

+: Utazáshoz praktikus a kiszerelése
+: Könnyen felszívódik, ezért jól lehet rá sminkelni
+: Jók az összetevői
+: Felvitelt követően azonnal érződik, hogy simább utána a bőr

-: Az illata inkább békebeli, mint elegáns, nekem nem jött be

Konklúzió: Egy próbát bőven megért!

Max Factor Colour Elixir Velvet Matte Ajakrúzs

Max Factor Colour Elixir Velvet Matte Ajakrúzs
2019. január 12.

Update: Természetesen nem maradt egyedül... A 15 Flame egy különleges, koráll-rózsaszínes árnyalat, időközben kétszer is hazajött velem. Az INCI is felkerült, amit korábban nem ismertem, ezért nem szeretnék elmenni két dolog mellett: van egy kis parfümös íze, ami számomra fölösleges, és az összetevői sem hibátlanok, ezért ma már tőlem inkább négyest érdemel.

2017. július 23. Végre egy olyan csomagolás, ami biztosítja, hogy előttünk senki nem nyitotta még ki a kiválasztott rúzst! (+1*) Sőt, eszköz nélkül garantáltan ki sem nyitható. A rúzs maga is egy matt házba lett csomagolva, ami a tervezőt dicséri. De menjünk egy kicsit beljebb... A 05 Nude árnyalatot választottam, ami évszaktól és alkalomtól is függetlenül jól viselhető. Nem szárít, egyenletesen fed, és elég tartós is. A színek pedig kellően pigmentáltak, pompásak, nagy a kísértés, hogy ne csak egy darab kerüljön a kosarunkba. Drogériás viszonylatban valóban kiemelkedő az MF rúzsok minősége, ezért minden csillagot megkaphat.

7 ÖSSZETEVŐ

Thiamine Nitrate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott