KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Fiorentina

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. február 27.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Curasept ADS 220 Klórhexidin Tartalmú Szájöblögető

Curasept ADS 220 Klórhexidin Tartalmú Szájöblögető
2018. október 23.

Előbb, vagy utóbb, de úgy tűnik, hogy sokunknak megkerülhetetlen lesz ez a termék, sajnos. Beállok a dicsőítők táborába, csak ajánlani tudom. Én az ízét sem érzem borzalmasnak, a fogorvosi szék után bármi csak jobb lehet!

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2018. október 22.

CW04: közepesen erős a fedése, a megfelelően aláhidratált bőrre ajánlott használni, mint minden hasonló terméket. A meglévő ráncokat nem tudja eltüntetni, nem is erre vállalkozik, de javít a szem alatti helyzeten. A kevesebb több elve alapján javasolt használni!

Lancôme Rose Sugar Scrub

Lancôme Rose Sugar Scrub
2018. október 22.

Nem vagyok egyáltalán híve a fizikai radírozásnak, így amikor kipróbálhattam ezt az arcradírt, eleve sok jóra nem számítottam. És... jött a kellemes meglepetés! Nekem elsőre itt is kicsit durvának tűnik a cukorszemcsék által okozott fizikai hatás, de szép lassan, ahogyan a masszírozás során felolvadnak a szemcsék, egyre kellemesebbé válik a "művelet". A lemosást követően pontosan azt hozza, amit ígér: babapopsi puhaságú, kellemes tapintású bőrt eredményez.
Heti max. 2 alkalommal elegendőnek tartom alkalmazni, és annak ellenére, hogy pozitív csalódás, mégsem hiszem, hogy újravevős lesz. Továbbra is a szkeptikusok táborát gyarapítom arcradírozás ügyben.

3 ÖSSZETEVŐ

Persea Gratissima (Avocado) Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott