KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Firkaltnyul

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Trend It Up Nude Lip Lace

Trend It Up Nude Lip Lace
2018. július 10.

A kakaóvajra emlékeztető illat azért van mert tartalmaz a termék kakaóvajat. Elkezdtem unni a matt rúzsokat így kerestem egy szájfényt aminek azért van is némi színe, hát nem erre számítottam. Ahhoz képest, hogy szájfény meglepően jól pigmentált. A kezdeti lelkesedés után választottam két sötétebb színt és meglepődtem mert a sötét színek is szépen pigmentáltak. A 050-es mintha ici-picit foltos lenne, de alig látni. Szépen kopik. Viszonylag tartós és sokáig fent marad a szín. Nekem nagyon beváltak. A 030, 040 és 050-es színeket próbáltam. A két világosabb szín nem az én világom, bár a 020-assal szemeztem kicsit azért.

Jelenleg 200ft-ra vannak leárazva a DM boltok leárazott polcain tehát aki szeretne most szaladjon érte! :)

Pupa Professionals Primer - Instant Filler

Pupa Professionals Primer - Instant Filler
2018. május 22.

Három tubust elhasználtam belőle és nagyon szerettem ameddig nem találtam egy másik primert ami jobban passzol a kissé olajos bőrömhöz. Egyébként nagyon jó kis termék. Ugyan ráncaim nincsenek csak egy-két halvány vonal, de azokat kissé kisimította sminkelés előtt (persze csodát nem tesz). Egységesít és jól lehet rá sminkelni. A sminket pedig a nap folyamán jól tarja. Megéri kipróbálni. Csak azért nem kap öt csillagot mert a végefelé nekem nehezen akart kijönni a tubusból a maradék primer. (Mindhárom tubusnál) Ha valakit érdekel nálam akad még egy tubus amiből csak egy pötty hiányzik. :)

Garnier Skin Naturals Botanical Cream

Garnier Skin Naturals Botanical Cream
2018. január 13.

Sajnos én leszek az aki nagyon le fogja húzni ezt a krémet. Kezdeném először a krém jó oldalával; nem pattogott ki tőle a bőröm és igazából ennyi. Negatívum; átfénylik hamar tőle az arcom, hámlik/kukacosodik és egyszerűen lepereg a bőrömről, sminkelni így lehetetlen rá és a legrosszabb benne megbüdösödik felvitel után az arcon... Egyszerűen katasztrofálisan büdös lesz! Borzalmas! Mintha romlott lenne. Vettem emiatt egy másik tégelyt kipróbálásra, de azzal is ugyan ez volt a probléma. Szerencse, hogy az első tégelyt 50% kedvezménnyel vettem Joy napokon. Olcsó arcápolót kerestem, hát ez nem vált be.