KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Firkaltnyul

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Pupa Professionals Primer - Instant Filler

Pupa Professionals Primer - Instant Filler
2018. május 22.

Három tubust elhasználtam belőle és nagyon szerettem ameddig nem találtam egy másik primert ami jobban passzol a kissé olajos bőrömhöz. Egyébként nagyon jó kis termék. Ugyan ráncaim nincsenek csak egy-két halvány vonal, de azokat kissé kisimította sminkelés előtt (persze csodát nem tesz). Egységesít és jól lehet rá sminkelni. A sminket pedig a nap folyamán jól tarja. Megéri kipróbálni. Csak azért nem kap öt csillagot mert a végefelé nekem nehezen akart kijönni a tubusból a maradék primer. (Mindhárom tubusnál) Ha valakit érdekel nálam akad még egy tubus amiből csak egy pötty hiányzik. :)

Garnier Skin Naturals Botanical Cream

Garnier Skin Naturals Botanical Cream
2018. január 13.

Sajnos én leszek az aki nagyon le fogja húzni ezt a krémet. Kezdeném először a krém jó oldalával; nem pattogott ki tőle a bőröm és igazából ennyi. Negatívum; átfénylik hamar tőle az arcom, hámlik/kukacosodik és egyszerűen lepereg a bőrömről, sminkelni így lehetetlen rá és a legrosszabb benne megbüdösödik felvitel után az arcon... Egyszerűen katasztrofálisan büdös lesz! Borzalmas! Mintha romlott lenne. Vettem emiatt egy másik tégelyt kipróbálásra, de azzal is ugyan ez volt a probléma. Szerencse, hogy az első tégelyt 50% kedvezménnyel vettem Joy napokon. Olcsó arcápolót kerestem, hát ez nem vált be.

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2017. november 22.

Nagyon szerettem volna szeretni, de egyszerűen nem megy! Akárhogy próbáltam nem lett szerelem. A fedése elég gyenge, de ez még önmagában nem is lenne probléma, ha nem csíkozna. Ecsettel-szivaccsal bármivel viszed fel csíkoz. Nagyon hamar át is fényesedik illetve az enyém 3 hónap után megromlott?! A tetején áll a folyadék és darabos az egész. Talán én fogtam ki rossz darabot, de eddig így gondolom újra venni nem fogom.