KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

forraine.timea

Regisztráció dátuma: 2014. június 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Too Faced Semi Sweet Chocolate Bar Paletta

Too Faced Semi Sweet Chocolate Bar Paletta
2018. május 31.

Ez az első termékem a márkától, és ár-érték arányban nagyon elégedett vagyok vele. A színek szépen pigmentáltak, krémesek és nagyon jól eldolgozhatóak. Két szín - Pink Sugar és Bluberry Swirl - sajnos nagyon halovány, még nedves ecsettel is nehezen vihető fel látható eredmény. Ennek ellenére nagyon jó vétel volt, szép sminkek készíthetőek vele. Külön plusz a csoki illat. :)

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2018. május 31.

Folyamatosan keresem a számomra tökéletes szempillaspirált (Dior Pump'N Volume eddig) és őt is kipróbáltam. Hihetetlenül mély fekete színe van, és tényleg csodás pillákat lehet vele varázsolni. A keféje elsőre kicsit nagynak tűnik, és meglepően nehéz is, ennek ellenére mégis nagyon jól kézre áll. Mindössze két problémám van a spirállal, emiatt az egy pont levonás. A Dior Pump'N Volume spirálhoz képest ebből minimum két réteget kell felvigyek (3 rétegnél sem csomósítja össze a pillákat, kb az az érzésem, hogy számtalan rétegig építhető és tényleg szép marad) , hogy a számomra tetsző hatást érjem el (a Diorral ez egy felvitellel megvan), így sajnos előbb is fog kifogyni. A másik, hogy kb 3 hét használat után iszonyatosan kezd peregni és pár óra alatt el is kenődik a szem alatt.

Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette

Urban Decay Sin Afterglow Highlighter Palette
2018. május 31.

Imádom az Urban Decay termékeket, mert hihetetlenül jó minőségűek. Sokat gondolkodtam, hogy beruházzak-e ebbe a palettába, és végül jól tettem, hogy megvettem. A pirosítók fantasztikusak - keverni szoktam a Kiss Off és Score árnyalatokat, a Paranoid pedig csodás bronzernek az olyan fehér bőrűeknek, mint én. A highlihterek szintén nagyon tartósak, a PSA (szemhéjpúderként is tökéletese) a legsötétebb árnyalat, amiben ezért elég sok csillám van, őt óvatosan kell felvinni. Minden szín szépen építhető, krémes, nagyon könnyen eldolgozható és nálam egész nap tartanak. A csomagolás is nagyon praktikus az integrált tükörrel. Megy az 5 csillag. :)