gabolda

Regisztráció dátuma: 2016. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. március 5.

hááááááát......annyira nagy reményekkel rendeltem meg, hogy egyből kettőt is vettem. Az egyik Paulas szérum kiváltására szántam, spórolás miatt. 4napja használom és katasztrofális a bőrképem. Mély, csúnya göbök jöttek ki, mellé még apró kis piros persenések is. A mitteszereimet viszont már 4nap alatt is szépen összehúzta. Menstruáció előtt vagyok, de ez a szokásoshoz képest is brutálisabb. Tocsog a zsírban az arcom tőle, sokkal durvábban, mint ahogy szokott. Dekoltázsra viszont eddig bevált, szépen kezeli a megmaradt hegeket is. Reggel este használtam hidratáló előtt, gyorsan beszívódik. Néha égetett, főleg a homlokomon és az orrom alatt. Újra venni biztos nem fogom, talán még próbálkozok ritkítani a használatát, de nem sok reményt fűzök már hozzá.
Update: adtam neki még egy esélyt, hátha a menstruáció zavarta be a bőrképem. De nem. Két napig használtam és az eredmény ugyanaz: mély és fájdalmas göbök, dekoltázson persenések. Katasztrófa. Az egy csillagot sem érdemli meg a részemről.

Dove Pure Care Dry Oil Hajbalzsam

Dove Pure Care Dry Oil Hajbalzsam
2018. február 15.

Imádom! Véletlenül akadt a kezembe még régebben, talán kuponom volt, nem emlékszem már. De a seprűs hajammal csodát tett. Nem a samponjával használom, hanem a dove youthfuljával. ( nem volt dm ben mikor elfogyott, így ezt vettem meg) és ez a párosítás vhogy bejött a hajamnak. Alig töredezik, sőt ami volt, azt is eltüntette. Illata is nagyon jó. És nagyon sokáig elég, pedig kétnaponta mosom a hajam.
Update: sajnos váltanom kellett róla, nem tudom hogy változtattak e rajta vmit, de mintha nem is használnám. Hajam visszatért a szállós, száraz, töredezett állapotához :(

Magister Products AHA Mélytisztító Arcmaszk Zöldagyaggal

Magister Products AHA Mélytisztító Arcmaszk Zöldagyaggal
2018. január 28.

Eleinte nálam is bevált, gyorsan száradt és szépen tisztított. Illata is nagyon jó, nekem kicsit a pézsmára emlékeztet. Mostanában viszont nekem is fura lett. Alig bírom felkenni, szinte háromszor annyit kell felvigyek, mint eddig. 15 perc alatt egyáltalán nem szárad meg, csak darabokban pereg le a bőrömről. Nem tudom miért lehet, mert még nem járt le a szavideje és külsőleg sem látok semmi változást sem a krémben. Azt hiszem ez nem az újravevős kategória, amit nagyon sajnálok, mert eleinte tényleg csodát tett.