KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea BodyFit Cellulitisz Elleni Krémzselé

Balea BodyFit Cellulitisz Elleni Krémzselé
2017. szeptember 21.

Általában nem vagyok túl kitartó használó, azokat a kencéket, amiknek a hatása csak hónapok múlva látszik, nem szoktam elég ideig tesztelgetni. De ezzel kivételt tettem, már több mint fél éve használom. Így aztán lelkiismeret-furi nélkül írom le, hogy nálam a világon semmi hatása nincs, az a puhaság, amit esetleg okoz, más kencével is elérhető, és ezt ugye nem a puhaság miatt veszi meg az ember. A cellulitisz viszont szerintem simán kiröhögi ezt a cuccot. Sorry.

Dolce & Gabbana Rose The One

Dolce & Gabbana Rose The One
2017. szeptember 21.

Valamiért nagyon szerettem volna, ha ez az ősz rózsaillattal indul. Körülnéztem itt, végigolvastam amit írtatok és megrendeltem ezt a csodát. Semmi felderítés, előre kipróbálás nem volt, másodszor csinálok ilyet parfümmel. Tanulság: soha többet! Nem azért, mert ez egy rossz illat, egyszerűen csak nem találom benne a rózsát. Próbáltam hasonlítani ehhez-ahhoz, korábbi parfümökhöz, de sajnos nem ezen a vonalon találtam rá a megoldásra, sokkal tovább kellett mennem az időben, méghozzá az általános iskoláig, mikor is volt egy pont ugyanilyen illatos radírom! Szóval... nosztalgiának jó lesz, valahogy csak elfogy, de hát nekem a rózsa nem itt kezdődik sajnos...

eos Hand Lotion - Cucumber

eos Hand Lotion - Cucumber
2017. július 16.

Hát én ezért most odavagyok. Kifejezetten nyári, nem túl édes illatot kerestem, de első körben az alakja tetszett meg, a lekerekített kavics formájával bárhol jól mutat akkor is, ha épp nem a táska mélyén lapul. És hát az az illat. Engem lenyűgözött, és a kollégáim is szeretik, először azt hitték, parfümöt fújtam magamra - szóval viszonylag nagy hatókörben érezhető felvitel után, de nem fojtogató, zavaró, úgyhogy ajánlom mindenkinek. (Nem biztos, hogy télen elég, de addig bátran!)

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen