KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hugo Boss Nuit Pour Femme

Hugo Boss Nuit Pour Femme
2017. január 8.

Fogalmam sincs, mit gondoljak erről az illatról. Egy éve ismerkedünk és nincs előrelépés. Annyira szeretném pedig szeretni...

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé

Nivea Pure Effect Control Shine! Mattító Krémzselé
2017. január 7.

Az illata miatt szoktam használni néha, azt nagyon eltalálták, hidratál is, összességében kellemes viselet, de mattító hatást ne nagyon várjatok tőle.

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2017. január 7.

Én akkor használom, mikor épp meg vagyok fázva és a sok zsepihasználat miatt a rúzst percenként kéne újrakenni. Nekem tetszik a színe, a szárító hatását nem tapasztaltam, az ízét illetően pedig nem voltak különösebb elvárásaim. Úgyhogy nekem öt csillag.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen