KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

eos Hand Lotion - Cucumber

eos Hand Lotion - Cucumber
2017. július 16.

Hát én ezért most odavagyok. Kifejezetten nyári, nem túl édes illatot kerestem, de első körben az alakja tetszett meg, a lekerekített kavics formájával bárhol jól mutat akkor is, ha épp nem a táska mélyén lapul. És hát az az illat. Engem lenyűgözött, és a kollégáim is szeretik, először azt hitték, parfümöt fújtam magamra - szóval viszonylag nagy hatókörben érezhető felvitel után, de nem fojtogató, zavaró, úgyhogy ajánlom mindenkinek. (Nem biztos, hogy télen elég, de addig bátran!)

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2017. július 16.

Mivel szeretem a rózsaillatú arckrémeket és a hidratálást is fontosnak tartom, beszereztem ezt a zselét. Nagyon tetszik az állaga, az illata (azoknak is ajánlom, akik nehezen viselik a tömény rózsaillatot, ennek visszafogottabb, mint más termékeknek) és tényleg meglepően kevés kell belőle. Fiatal bőrre bőven elég szerintem, én azért kiegészítésként használom még a Rose of Bulgaria rózsaillatú krémet, ez a kombó nekem bevált.

Signal White Now Touch Fogfehérítő Toll

Signal White Now Touch Fogfehérítő Toll
2017. július 16.

Ugyebár ez a fehérítő toll most kuponra féláron kapható a DM-ben. Gondoltam, annyiért megér egy próbát. Fogalmam sem volt arról, hogy működhet, de őszintén szólva jobbra számítottam. Hogy miért? Hát egyrészt kezdő júzereknél előfordulhat, hogy két fog között is átsiklik az ecset, ebben az esetben száradás után úgy néz ki, mintha ételmaradék lenne ott, szóval jó, ha van kéznél fogpiszkáló. Másrészt az az élmény biztos megvan mindenkinek, amikor fogmosás után végighúzza a nyelvét a fogain és az egy sima, jó érzés, ehhez képest bizonyos ételek fogyasztása után érezhetően göröngyös. Na ilyen érzetet ad ez a cucc. Nyilván lehet ezzel együtt élni, csak épp nem túl komfortos érzés. És semmiképp sem hosszútávú megoldás. Teljes áron tuti nem venném újra.

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen