KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

GeoNautic

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. április 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Fullness Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Fullness Spray Balzsam
2018. május 21.

Épp elfogyott a korábbi Gliss Kur spray balzsamom, és gondoltam, most ezt fogom kipróbálni. És milyen jól tettem! Az előző verziót is szerettem, mert könnyen kifésülhetővé tette a hajam, nagyjából ez is volt a célom vele, ettől sem vártam mást. Ehhez képest meglepetésként ért, hogy látványosan fényesebb, szebb lett a hajam, bár ez nyilván nem annak tudható be, amit ígér, hogy tudniillik erősíti a haj szerkezetét, ez nemigen látható szerintem használat után 10 perccel, szóval lehet itt még valami más varázslat is, nem tudom mi, de örülök neki. Nekem az illata sem zavaró, de lehet, hogy azért nem, mert a használata után fújok még hővédő balzsamot is (a hajszárítás és a hajvasaló használata miatt), ami viszont extrafinom, talán ez is lehet megoldás másoknak is. ;)

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2018. május 2.

Ez most azok közé a termékek közé tartozik, amiket azelőtt próbáltam ki, hogy jöttem volna véleményeket olvasni, így aztán nagy bátran letöröltem a teljes sminket szempillafestékestől-tusvonalastól. Egyáltalán nem csípett, de szerintem ez az egyéni érzékenységen túl attól is függ, mennyi cuccost tesz az ember a vattára, mert ha túl sok, akkor óhatatlanul több kenődik a nem kívánt helyre és bejuthat a szembe. Én nem túl sokat használtam belőle, simán csak áttöröltem vele és lehozta a vízálló sminket is. Örülök, hogy rátaláltam, kellemes darab, szerintem szeretni fogom. Ajánlom kipróbálásra.

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT
2018. április 9.

IMÁDOM!!! Hatalmas kedvenc, belőlem azonnali bújhatnékot vált ki, ha egy icipicit uniszexebb illat lenne, fújnám magamra is, hogy egész nap elkísérjen. Így most kénytelen vagyok megvárni, míg a férjem hazaér :)

2 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana Flower Water EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

A nagylevelű csodamogyoró virágának a vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövet összehúzó. Paula Begoun szerint a nagylevelű csodamogyorónak antioxidánsés gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró kivonat 70-80%-a ethanol (alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.

Canarium Luzonicum (Elemi) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Pinus (Pine) Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen