Gizella

Regisztráció dátuma: 2016. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. május 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre
2018. július 7.

A kezdeti pozitív véleményem után csalódást és bosszúságot okozott... Nekem az arcom kipattogott és múlni nem akaró, olyan viszkető a sebek jelentek meg rajta. A párom is bekente az arcát, mert ki volt száradva a bőre, nem kellett volna. Ügyeleten kötöttünk ki, az arca felpuffadt, a szeme alatt nagy táskákkal. Azonnal kidobtuk a krémet...

Lily of The Desert Aloe Vera Gelly

Lily of The Desert Aloe Vera Gelly
2018. március 19.

Van az a borotva okozta bőrirritáció, ami fáj, ég, viszket, és már a sírás kerülgeti az embert... Nos, ez az aloe vera-s gél szépen helyrehozta a bőrt, csillapította az égő érzést, és enyhítette a viszketést. Mindenféleképp jó, ha van otthon egy ilyen "csodaszer", abszolút megéri!

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém

Dr. Konopka‘s Intenzív Ránctalanító Arckrém
2018. január 16.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a krémet, és nem csalódtam. Az illata nagyon jó, a krém állaga is szuper (nem túl tömény, de nem is az a "mintha semmit nem kentem volna magamra" érzés). Kb. egy hete használom, a bőröm sokkal szebb, a szemem körüli kis mosolyráncaim is mintha halványabbak lennének.
Bár nem kifejezetten a bőrproblémáimra vásároltam, DE: pár hónapja az állam környékén kicsattogott.. Úgy tűnt, mintha patti lett volna, de igazából mégsem az volt, kisebesedett, aztán elkezdett hámlani és gyógyulni, majd újra kezdődött az egész. Valószínűleg az egyik, akkor vásárolt hidratáló krém okozta (itt a krémmánián mások is hasonló tapasztalatokról számoltak be arról a krémről). Rendkívül bosszantó volt, hogy akármivel is kezeltem, semmi sem segített. Egy hete viszont csak és kizárólag ezt a krémet használom, és már nem sebes, szép sima, nincs semmi irritáció. Ezt a jótékony hatását a krém természetes összetevőinek tudom be.
Összességében szerintem ezerszer többet ér ez a krém, mint bármely más, 4-5e Ft árkategóriás ránctalanító/hidratáló.