KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

gloria8419

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2017. január 12.

Ő az első drágább palettám. Sokáig gondolkoztam rajta, hogy melyiket vegyem, nézegettem a márka többi palettáját is, végül úgy voltam vele, hogy ezek hétköznap is viselhető iroda-kompatibilis színek, nem lehet velük mellé nyúli. Jó pár tesztet megnéztem, elolvastam mielőtt megvettem volna.
Nagyon tetszik, hogy ilyen kis picike, utazáshoz ennél ideálisabb méretűvel még nem találkoztam. Szép, igényes a paletta csomagolása, jól záródik, de könnyen nyitható. A tükör kitölti a teljes belső fedelét és kicsit sem torzít.
A színekkel kapcsolatos első benyomásom nem volt túl pozitív, mert ránézésre nem tűnnek túl különlegesnek a színek, de ahogy kipróbáltam megváltozott a véleményem. A legvilágosabb szín is intenzív, jól pigmentált. Minimálisan porolnak, de ez is elkerülhető az ecset leütögetésével. Én teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. január 11.

Nem ő lett az igazi. Ahhoz képest, hogy nem vízálló elég ragaszkodó, nem könnyű lemosni. Nekem nagyon keménnyé, merevvé tette a pilláimat, szárította és törte is őket.

Ziaja Olíva Olajos Tusfürdő

Ziaja Olíva Olajos Tusfürdő
2017. január 11.

A narancsolajos után ezt is kipróbáltam. Nekem az illata annyira nem tetszik, de nem zavaró, vagy kellemetlen. Az én bőrömet kevésbé hidratálja, mint a narancsos változat.